fot. materiały prasowe telewizji Polsat
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze
[6/10]

"Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?

WERONIKA PIĄTEK

Wiek: 22 lata
Miejsce zamieszkania: Warszawa
Zawód: Influencerka, konsultantka sprzedaży

Jej dewizą życiową jest pokochać siebie, by móc pokochać kogoś innego.

Inwestuje w siebie i chętnie czyta książki zwłaszcza te o samorozwoju.

Podkreśla, że kocha siebie maksymalnie, cyt: “Albo ktoś mnie polubi, albo nie polubi, nie będę kogoś zmuszać”. Jest bardzo emocjonalna, ale stara się pracować nad sobą. Wszystko po to, żeby nie rozwiązywać problemów pod wpływem chwili lub emocji. Stara się rozmawiać i znaleźć złoty środek. Codziennie uczy się siebie i poznaje swoje wnętrze. Mówi o sobie, że jest “wysoko- wrażliwą duszyczką”. Bywa zbyt szczera i bezpośrednia. Chociaż jak sama twierdzi, czasem mogłaby wyhamować z niektórymi stwierdzeniami. Zawsze starała się być idealna, ale teraz odpuściła. Twierdzi, że jej życie jest bardzo pozytywne. Z palety farb wybiera kolory i ubarwia sobie świat, bo nie lubi, kiedy jest szaro. Jest zdecydowana.

Jest kokietką, która lubi flirtować. Jest autorka cytatów: “Ja jestem po prostu miła, a niektórzy odbierają to w dwuznaczny sposób” “Nie daje im głupich nadziei”. Najczęściej dostaje to czego chce. Jej hobby to MMA, malowanie i rysowanie.

Lubi niebieskookich brunetów, dobrze zbudowanych z ładnym uśmiechem. Ceni sobie zadbanego mężczyznę, ale nie przesadnie. Ponad to lubi cechy takie jak: komunikatywność, dobroć, poczucie humoru, szczerość.

[6/10] "Love Island. Wyspa miłości 6". Wszyscy uczestnicy. To oni jesienią będą szukać miłości na wyspie! Uda im się?


×