"Love Island. Wyspa miłości". Ada Śledź zaczęła pracę jako kelnerka. Zrezygnowała z show biznesu?

Ada Śledź, która była jedną z najbardziej wyrazistych uczestniczek pierwszej polskiej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości", zaczęła pracę jako kelnerka. Czy to oznacza, że zrezygnowała z show biznesu?

Multimedia

Ada z "Love Island" została kelnerką

Najmłodsza uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu "Love Island. Wyspa miłości" była już w centrum nie jednego skandalu. Po zakończeniu show próbowała wykorzystać swoje pięć minut i była bardzo aktywna w mediach społecznościowych - obserwuje ją ponad 140 tys. osób na Instagramie. Teraz 21-latka z Wrocławia postanowiła sprawdzić się w kolejnej roli.

Ada Śledź okryła gołymi piersiami swojego nowego chłopaka! Celebrytka w końcu się zakochała?Zobacz więcej

Jak podaje Pudelek, Ada podjęła się pracy jako kelnerka w jednej z warszawskich restauracji. Poproszona o komentarz w tej sprawie powiedziała:

Tak, zgadza się, od kilku dni pracuję jako kelnerka i czuję się świetnie. (...) Rozmowa z ludźmi, cały czas coś się dzieje. Potrzebowałam tego, takiej odskoczni od teraźniejszości. Pracuję jednak tylko na śniadaniach, bo później dalej zajmuję się swoimi sprawami. Tak czy siak, jest to nowy etap w moim życiu. Pierwszy raz pracuję jako kelnerka. Mam motywację do wstawania i nie zawalam całego dnia spaniem do 12.

Jednocześnie była "wyspiarka" zapewnia, że nie rezygnuje z show biznesu. "Po prostu mam teraz trocheę zawirowań w swoim życiu prywatnym i potrzebuje zająć czymś głowę" - wyjaśniła.

Ada Śledź i jej chłopak poszukiwani przez policję! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×