"Love Island. Wyspa miłości". Ada Śledź zostanie aktorką? Której parze wciąż kibicuje po zakończeniu programu?

Chociaż program "Love Island. Wyspa miłości" już się zakończył, to uczestnicy show wciąż cieszą się dużą popularnością, starając się maksymalnie wykorzystać swoje pięć minut. Jedną z najbardziej charyzmatycznych uczestniczek "Wyspy miłości" była Ada Śledź, której niedawno zadaliśmy kilka pytań!

Multimedia

Ada Śledź budziła emocje od samego startu programu "Love Island. Wyspa miłości". Uczestniczka potrafiła owinąć sobie panów wokół palca, ale finalnie z nikim nie stworzyła trwałej pary. Prawdopodobnie nawet nie chciała, bo jak sama przyznała nie jest stworzona do stałych związków.

Ada Śledź przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała razem z Łukaszem z programu?Zobacz więcej

My mieliśmy okazję spotkać Adę Śledź podczas premiery nowego filmu Macieja Kawulskiego pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa", gdzie podpytaliśmy ją o kilka zagadnień. Jakie filmy lubi Ada? Czy chciałaby zostać aktorką? A może już otrzymała taką propozycję? Sprawdźcie!

Jednocześnie nie mogliśmy Ady Śledź nie zapytać o to, jak ocenia pary, które stworzyły się w programie "Love Island. Wyspa miłości". Komu kibicuje najbardziej? A komu najmniej? Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×