"Love Island. Wyspa miłości". Alex i Łukasz rozstali się! "Mamy różne priorytety życiowe"

Alex i Łukasz z "Love Island" rozstali się. Pierwsza para "Wyspy miłości" ogłosiła swoje rozstanie na Instagramie. Alex nawet zablokowała swojego byłego partnera.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" - Alex i Łukasz rozstali się

Alex Morzyńska i Łukasz Bajorek to uczestnicy "Love Island", jednak na wsypie miłości razem spędzili dosłownie kilka dni, a ich uczucie narodziło się dopiero po powrocie do Polski. Para chętnie dzieliła się na Instagramie swoimi zdjęciami, czym wzbudzała zachwyt widzów.

Jak się okazuje ich związek dobiegł końca. Alex i Łukasz rozstali się. Była islanderka nawet zablokowała chłopaka na Instagramie, co, jak sam przyznał, zaskoczyło go.

Alex i Łukasz są parą? Zakochali się w sobie po powrocie z Hiszpanii?Zobacz więcej

Alex zdradziła na swoim profilu, że powodem rozstania są "różne priorytety życiowe"

Jest to bardzo trudną decyzją, którą musiałam podjąć. I podjęłam decyzję, że muszę się rozstać z Łukaszem w związku z tym, że mamy różne priorytety życiowe. Mnie bardzo zależy, żeby związać się z kim na stałe i założyć rodzinę i żeby nasze rzeczywistości były wspólne, żebyśmy dzielili nasze życie razem, coś wspólnego mieli, a nie żeby każdy je osobno prowadził.

Łukasz nie kryje swojego rozczarowania i zaskoczenia.

No ja po prostu nie mogę tego zobaczyć, bo zostałem przez Alex zablokowany. Nie wiem, jaki był cel tego blokowania mnie, myślałem, że rozstaliśmy się w dobrych warunkach. Ale teraz już nie wiem. Jest mi zwyczajnie przykro.

Jak myślicie, czy pozostałe pary przetrwają próbę czasu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×