"Love Island. Wyspa miłości". Alex i Łukasz są parą? Zakochali się w sobie po powrocie z Hiszpanii?

Alex i Łukasz to uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości", którzy odpadli z programu już jakiś czas temu. Okazuje się, że po powrocie z Hiszpanii postanowili poznać się bliżej. Czy są w sobie zakochani?

Multimedia

Alex i Łukasz z "Love Island. Wyspa miłości" są parą?

Alex Morzyńska i Łukasz Bajorek byli mieszkańcami willi w "Love Island. Wyspa miłości". Pod jednym dachem mieszkali tylko przez chwilę, bo Łukasz zainteresował się Mariettą, a Alex nie poczuła bliskości z żadnym z panów i odpadła z programu. Chwilę później z willą i jej mieszkańcami pożegnał się także Łukasz. Wygląda jednak na to, że sprzyja im polski, a nie hiszpański klimat.

Namiętne chwile Moniki i Pawła oraz eliminacje! Która para odpadła?Zobacz więcej

Okazuje się, że po powrocie do Polski Alex i Łukasz spędzali ze sobą sporo czasu. W mediach społecznościowych chętnie publikują zdjęcia, na których są ze sobą bardzo blisko. Gołym okiem widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie i są sobą zafascynowani. Alex podpisuje fotografie sugerując, że "przegryw" stał się "wygrywem" - nawiązując do nomenklatury używanej w programie.

Fani obojga się zachwyceni. Piszą, że cieszą się z ich związku i trzymają kciuki. Czy to naprawdę miłość? Alex i Łukasz będą razem? Życzymy szczęścia!

Marietta i Franek uprawiali seks przy pozostałych uczestnikach? W wilii jest coraz goręcej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kamma (gość)

    super, fajnie razem wyglądaja, zycze im powodzenia

    08.10.2019 23:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×