"Love Island. Wyspa miłości". Beata Grucela miała wypadek samochodowy! Z obrażeniami głowy trafiła do szpitala

Beata Grucela, uczestniczka 1. edycji "Love Island. Wyspa miłości" miała wypadek samochodowy. kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Jak czuje się Beata Grucela?

Multimedia

Beata z "Love Island" miała wypadek

Beata Grucela z "Love Island" poinformowała swoich fanów na Instagramie, że miała wypadek samochodowy. Uczestniczka reality show Polsatu opowiedziała o szczegółach zdarzenia.

Nawet nie pamiętam dokładnie, jak to się stało. Wjechaliśmy w krawężnik, a później w mur na skrzyżowaniu, bo było ślisko. Na szczęście nikomu się nic więcej nie stało, ja mam najwięcej obrażeń, bo uderzyłam głową o zagłówek, który był za blisko mojego siedzenia z tyłu, więc wygląda, jak wyglądam - wyznała Beata.

Beata Grucela - kim jest piękna Ślązaczka, która namieszała w willi już pierwszego dnia pobytu?Zobacz więcej

Piękna Ślązaczka skrytykowała przy tym przebieg interwencji ratownika medycznego. Przyznała również, że w służbie zdrowia panuje "totalna znieczulica".

Pan w karetce powiedział, żebym usiadła normalnie. "Usiądź normalnie, bo siedzisz jak w barze"- powiedział mi. Powiedziałam mu, że ja nawet tego nie kontroluje i mam to w du*ie, bo jestem w szoku, więc nie wiem, co w tym przypadku znaczy normalnie. Byłam cała we krwi, krew się wszędzie lała, a panu się nie podobało, jak siedzę. Bardzo szanuję służbę zdrowia i to, co dla nas robią i wiem, że każdy ma gorsze i lepsze dni, ale to nie była jedyna zła sytuacja w tym dniu. Gdy trafiłam do szpitala, gdzie zaczęli mnie szyć, ze strachu złapałam pielęgniarkę za rękę, żeby mnie potrzymała. Ona na mnie nakrzyczała, żebym jej nie dotykała, jakbym była jakimś plebsem. Totalna znieczulica. Potrzebowała kogoś obok siebie, a nie było nikogo - dodała Beata.

Beata dodała jednak, że feralnego dnia odwiedziła dwa szpitale. W drugiej placówce czuła się, jakby była w niebie. Teraz czeka na operację, która z powodu koronawirusa została przełożona. Uczestniczce "Love Island" życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kl (gość)

    Może trochę zmądrzeje. Ale to jej chyba nie grozi

    06.05.2020 19:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×