"Love Island. Wyspa miłości". Kiedy 2. sezon programu? Karolina Gilon komentuje!

Emocje po finale pierwszego sezonu "Love Island. Wyspa miłości" jeszcze nie opadły, a widzowie już czekają na nowe odcinki. Program podbił serca widzów Polsatu, którzy przez sześć tygodni śledzili losy mieszkańców wyspy. Kiedy zobaczymy 2. edycję "Love Island"?

Multimedia

Program "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował w jesiennej ramówce stacji Polsat. To najpopularniejszy randkowy format na świecie. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, w tym roku emitowana jest już siódma edycja! Polską edycję poprowadziła modelka i prezenterka telewizyjna, Karolina Gilon, która wprowadziła uczestników w świat flirtowania i miłosnych przygód w malowniczej i słonecznej Hiszpanii.

Szczere wyznania i łzy wzruszenia w finale! Która para wygrała? Wybrali miłość czy pieniądze?Zobacz więcej

Uczestnikami programu byli single wyłonieni na drodze castingów. W willi na wyspie zamieszkało pięć kobiet oraz pięciu mężczyzn. Nie mieli telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer na bieżąco śledziło każdy ich ruch. Aby przetrwać, mieszkańcy musieli łączyć się w pary, bez względu czy liczyła się dla nich miłość czy tylko zwycięstwo. Ich relacje komplikowali nowi uczestnicy, którzy regularnie pojawiali się w willi.

W finale "Love Island. Wyspa miłości" ostatecznie znalazły się trzy pary: Sylwia i Mikołaj, Marietta i Franek oraz Oliwia i Maciek. Zwycięzców wybrali widzowie głosując za pomocą specjalnej aplikacji. Tym sposobem Sysia i Miki wygrali pierwszą edycję programu zdobywając 100 tysięcy złotych!

Finaliści wrócili do Polski i... już się rozstali? Zobacz, jak zostali powitani na lotnisku!Zobacz więcej

Program dostarczał tak wielu emocji, że widzowie nie mogą się doczekać, aż na wyspie zamieszkają kolejni uczestnicy. Kiedy to nastąpi? Karolina Gilon zdradziła portalowi party.pl, że druga edycja na pewno powstanie:

Pierwszy sezon obejrzał się bardzo dobrze. Z czego jesteśmy zadowoleni. Jako prowadząca jestem też bardzo szczęśliwa, że Polska jest już gotowa na tego typu programy. Aktywność widzów w internecie oraz na aplikacji jest dowodem na to, że wszyscy pokochali „Love Island”, więc nie widzimy innej opcji, dlatego w ostatnim finałowym odcinku powiedziałam wymowne „do zobaczenia w drugim sezonie „Love Island”.

Fani „Love Island. Wyspa miłości” muszą uzbroić się w cierpliwość. Telewizja Polsat nie potwierdziła jeszcze kiedy dokładnie program wróci na antenę. Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Em (gość)

  Ja głosowałem na Sylwie i Mikołaja więc nie uważam tego za oszustwo, bardzo się cieszę i im kibicuje. Reszta dla mnie nie była przekonująca.

  19.10.2019 19:18
 • Love island (gość)

  MARIETKA I FRANEK WYGRALI MIŁOŚĆ A NIE PIENIĄDZE NIS MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ 2 SEOZNU AHHH...

  19.10.2019 17:45
 • Love island (gość)

  MARIETKA I FRANEK WYGRALI MIŁOŚĆ A NIE PIENIĄDZE NIS MOGĘ DOCZEKAĆ SIĘ 2 SEOZNU AHHH...

  19.10.2019 17:45
 • Jurek (gość)

  O co chodzi gdzie iść?

  19.10.2019 16:05
 • Telewidz (gość)

  Trzy bardzo dobre znajome sprzed wejścia na wyspę LI: Gilon, Monika i Sylwia. Nic dziwnego, że jak Monika została wyeliminowana z dalszej gry, to musiała wygrać Sylwia, psiapsiółka Gilon. Chociaż to widzowie oddali najwięcej głosów na Mariettę i Franka (jest to udokumentowane) i to oni powinni wygrać, to wiadomo, Gilon "ogłosiła" iż zwycięzcami została Sylwia i Mikołaj. Jedno wielkie oszustwo!!

  19.10.2019 14:50
 • Good (gość)

  Właśnie fajnie prowadzi prowadząca.. OBY jak najszybciej był następny sezon bo nie ma co oglądać

  18.10.2019 12:09
 • klepacz (gość)

  Jesteśmy większą grupą widzow LI i ośmielamy się prosić Szanowną Produkcję programu, aby następną edycję LI nie prowadziła już Karolina Gilon. Osoba ta jest osobą stronniczą i mało profesjonalną przy okazywaniu emocji do danego użytkownika wyspy. Zgrozą jest, aby wprowadzać do willi osoby sobie znane i później mocno faworyzowane w programie. Co mialo miejsce w pierwszej edycji. Jest tyle dobrych "prowadzących" temu podobne show, że może czas dobrze zastanowić się nad zmianą tej Pani. To prawda, że Wielka Brytania jest "mistrzem" w emisjach tego typu programów. Świetnie dobiera uczestników, wymyśla sympatyczne gry i konkursy (o czym mogliśmy przekonać się w rodzimej emisji, ponieważ wszystkie gry i konkursy były powielone od Brytyjczyków).

  17.10.2019 10:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×