"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor ma krótkie włosy! Jak na jej nową fryzurę zareagował Franek Rumak?

Marietta Fiedor z "Love Island" po powrocie ze słonecznej Hiszpanii postanowiła ściąć swoje piękne, długie włosy! Efektami odważnej metamorfozy pochwaliła się w mediach społecznościowych. Jak na jej nową fryzurę zareagował Franek Rumak? Jego komentarz mówi wszystko!

Multimedia

Marietta Fiedor z "Love Island" ścięła włosy

Marietta Fiedor to finalistka 1. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Razem z Frankiem Rumakiem zyskali ogromną popularność i sympatię widzów, którą teraz próbują przekuć w sukces na Instagramie. 22-latka pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych spektakularną metamorfozą. Marietta Fiedor po finale programu "Love Island" zdecydowała się odświeżyć swoją fryzurę, dlatego ścięła swoje piękne długie włosy.

Marietta ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika zamieszka w willi?Zobacz więcej

Obserwatorzy od razu ocenili metamorfozę Marietty. Wygląda na to, że jej nowa fryzura bardzo przypadła im do gustu. Większość z nich twierdzi, że ukochana Franka Rumaka w krótkich włosach wygląda zjawiskowo.

A co on sam sądzi o nowej fryzurze Marietty? Franek Rumek skomentował najnowsze zdjęcie ukochanej wymownym "❤️". Nie ma więc wątpliwości, że bardzo mu się podoba.

Cudowna zmiana

Jestes sliczna. 💖 piekna zmiana

Pięknie i stylowo

Zdjęcia Marietta Fiedor z "Love Island" w krótkich włosach możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hon (gość)

    Krytykują bo pewnie zazdroszczą ona jest śliczna i nie ma się co PR,zajmować bo fajna z niej babka

    22.10.2019 21:32
  • Rybińska (gość)

    Jestem za Frankiem i Marietta, życzę tej parze jak najlepiej oby byli zawsze razem i jeden dzień dłużej, pozdrawiam Andżelika z Gliwic

    22.10.2019 20:41
  • misia (gość)

    Doczepy miała, a teraz zmiana na krótkie system kanapka, media!! Siwiec coś o tym wie..

    22.10.2019 16:49
  • Ela (gość)

    Jakie cięcie, prawie wszystkie miały doczepy, gołym okiem było widać raz była rozczochrana raz wylizana, tak to z doczepami bywa. Trzeba o nie dbać, a gdy się nie dba to trzeba zmienić fryz

    22.10.2019 16:45
  • D.oti (gość)

    Z całym szacunkiem - nie ścięła włosy, tylko ściągnęła doczepy. Bo już był na nie czas. :-)

    21.10.2019 22:54
  • Metriczka (gość)

    Była najbardziej miła i prawdziwą osobą w programie lubiłam też Monikę ale szczerze kibicuje wszystkim 💗

    21.10.2019 19:26
  • Natusia 2005 (gość)

    Dokladnie,przeciez juz w programie bylo widac ze miala dlugie doczepy, po prostu je zdjela i tyle. I o wiele lepiej teraz wygląda chociaż o 10 lat poważniej.

    21.10.2019 19:10
  • anna (gość)

    nie scięła włosów tylko zdjęła doczepy :D

    21.10.2019 18:57
  • Edzia (gość)

    Marietka wygląda prześliczne bardzo kibicuje tej parze😘

    21.10.2019 18:15
  • Xd (gość)

    Ona jest straszna i ten śmiech, tragedia

    21.10.2019 15:58
  • gość (gość)

    Ona jest beznadziejna porusza się fatalnie twierdzi że była hostess jak ona chodzi jak słoń a te tatuaż proponuję żeby jeszcze zrobiła sobie na pupie. Żenada. Szkoda dla niej Franka.

    21.10.2019 15:30
  • Gosc (gość)

    Nawet jej fryzura nie pomoże... Jest beznadziejna...

    21.10.2019 14:57
  • Ana (gość)

    Haha faktycznie bardzo krótkie :D

    21.10.2019 11:14
  • Gosc (gość)

    Doczepami swiecila w odcinkach. I Mariiiiietttta jest ogolnie slaba . W programie chodzila i nic nie wniosla . Tylko doczepy hihi

    21.10.2019 11:09
  • Żenada (gość)

    Qrwa !!czym wy się zajmujecie?!

    21.10.2019 08:31
  • ... (gość)

    To....

    21.10.2019 02:17
  • Gość Ale (gość)

    Ale co ścięła jak miała sztuczne włosy dopinane ?

    20.10.2019 23:21
  • Tequila (gość)

    A przepraszam, gdzie te KRÓTKIE włosy 🤔 bo określenie conajmniej długości pani Małgosi Kozuchowskiej

    20.10.2019 23:08
  • Katarzyna (gość)

    Czy w długich czy w krótkich mnie się nie podoba

    20.10.2019 23:00
  • Marta (gość)

    Jak ścięła??? Przedluzane doczepy zdjęła!

    20.10.2019 22:53
NowszeStarsze