"Love Island. Wyspa miłości". Marietta Fiedor ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika Fiedor też zamieszka w willi?

Bliźniacy Tyburscy zawojowali już słoneczną Hiszpanią i willą, w której mieszkają uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości". Niewielu wie, że Marietta Fiedor również ma siostrę bliźniaczkę! Czy Angelika Fiedor też zamieszka w willi i będzie szukała miłości w programie Polsatu?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" - kim jest Marietta Fiedor?

Marietta Fiedor to jedna z uczestniczek 1. edycji "Love Island. Wyspa miłości". Mieszkająca w Gliwicach 22-latka pracuje jako hostessa, choć ma na swoim koncie mnóstwo innych doświadczeń: pracowała jako kelnerka, barmanka, pracownik produkcji, animatorka, rezydentka. Na wyspie miłości szuka rasowego mężczyzny, który będzie ją pociągał zarówno fizycznie, jak i intelektualnie.

Marietta Fiedor na razie nie miała szczęścia w "Love Island. Wyspa miłości". Piękna brunetka odrzuciła m.in. starającego się o jej względy Łukasza. Dziewczyna stwierdziła, że ten pociąg dalej nie pojedzie. Ostatnio Marietta zwróciła jednak uwagę na bliźniaków i Franka Rumaka. Czy uda się jej znaleźć miłość w programie?

Poznaj bohaterów gorącego reality show! Kto zamieszka w willi w słonecznej Hiszpanii?Zobacz więcej

Marietta z "Love Island. Wyspa miłości" ma siostrę bliźniaczkę!

Niewielu wie, że Marietta Fiedor ma siostrę bliźniaczkę — Angelikę. Internauci są zachwyceni urodą sióstr. Niektórzy twierdzą, że dziewczyny są sobowtórkami aktorki Inbar Lavi, znanej m.in. z serialu "Lucyfer".

Fani "Love Island. Wyspa miłości" bardzo chcieliby, aby Angelika zamieszkała w willi. W sieci pojawiają się już nawet komentarze, że siostry mogłyby razem namieszać w willi niczym Piotr i Paweł Tyburscy. Bliźniaczka Marietty poinformowała jednak, że nie planuje udziału w randkowym reality show Polsatu.

Żałujecie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • minia (gość)

  Monika jest wyniosła fałszywa i zawistna .co obroci się przeciwko niej.Marietta fajna miła szczera dziewczyna życzę jej jak najlepiej

  03.10.2019 00:23
 • gosc (gość)

  Mariete powini wypierdolic z programu

  01.10.2019 02:22
 • Ana (gość)

  A ja wole monike

  01.10.2019 00:31
 • Sprytna (gość)

  Monika to osoba która widać że od małego była rozpieszczana i jak nie dostaje tego co chce to płacze jak rozkapryszony bachor. Niestety w tej bajce nie bedziesz

  01.10.2019 00:20
 • Joanna (gość)

  U Moniki cierpi raczej urażona duma. Jak Franek śmiał odrzucić jej zaloty? Zachowuje się jak mała rozkapryszona dziewczynka. Widać, że Franek wybrał tę drugą, zresztą mówił Monice, że mu bliżej do Mariety (czemu się akurat nie dziwię, bije o głowę tę nachalną blondynkę).

  28.09.2019 15:24
 • Iwona (gość)

  Monikę wysłać do domu..

  28.09.2019 00:58
 • Blondi (gość)

  Jaka ta Monika głupia zagrywa na maxa aktorka powinna odejść z programu

  27.09.2019 09:05
 • Dzika (gość)

  22 lata. Robiła dużo i nic. Nie ma się czym chwalić.

  26.09.2019 19:40
 • Nikola (gość)

  Ładniejsza marietta

  25.09.2019 19:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×