"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 12. Wojna między Adą a Agnieszką! Bliźniacy wkręcili uczestników! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Sylwia i Bartek spędzili gorącą noc w Kryjówce"! Poza tym uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" zostali wkręceni przez bliźniaków, a Ada walczyła z Agnieszką o Mikołaja! Co jeszcze się wydarzyło?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 12.

Ostatni odcinek "Love Island. Wyspa miłości" przyniósł nam wiele emocji! Widzowie wybrali najmniej lubianą przez siebie parę i dlatego Vicky i Dominik musieli opuścić program. Poza tym w willi pojawił się Piotr, który nie zdradził, że wkrótce ktoś do niego dołączy... Z kolei Sylwia i Bartek mogli skorzystać do Kryjówki!

Dominik wykorzystał Oliwię?! Eliminacja jednej pary i bliźniacy w willi!Zobacz więcej

Tuż przed wejściem do Kryjówki Sylwia zarzekała się, że nie dojdzie między nią a Bartkiem do niczego więcej, a czas spędzony razem chciała poświęcić na rozmowę. On z kolei wiedział, że "wyjdzie z niego demon". Jednak po rozmowie z Adą, uznał, że to z nią chciałby pójść do Kryjówki! Mimo wszystko między Sylwią a Bartkiem zrobiło się gorąco! Następnego dnia opowiedzieli o swoich wrażeniach z zeszłej nocy innym uczestnikom i cieszyli się, że jednak ze sobą nie spali. Później Agnieszka wypytywała Adę o Mikołaja. - Ja nie chcę, byś mi go zabierała - odpowiedziała nowej uczestniczce Ada i wypowiedziała jej wojnę! Dlatego zdecydowała się na rozmowę z Mikołajem i uznali, że za mało czasu spędzają razem i muszą nad tym popracować.

Potem Islandersi grali w grę "Męska decyzja", którą prowadził Piotrek. Uczestnicy nie byli zadowoleni z jego decyzji... Tymczasem Marietta miała prawdziwe miłosne dylematy - uświadomiła sobie, że może czuć coś do Piotra, ale obawia, że to "bad boy". Postanowiła jednak powiedzieć Łukaszowi, że nic z tego nie będzie, a on to bardzo przeżył i ledwo ukrył łzy. Potem Ada dostała wiadomość, z której dowiedziała się, że ma iść na miasto z Mariettą. Bardzo zdziwiły się, gdy w restauracji pojawił się Piotr, ale Marietta szybko zorientowała się, że to nie on, ale jego bliźniak! - Jesteś lepszą wersją - usłyszał Paweł od Ady.

Potem wrócili do willi i wkręcili pozostałych uczestników. Ich reakcje na dwóch Piotrów były bezcenne!

Cleo napisała piosenkę z czołówki reality show Polsatu! Kto śpiewa?Zobacz więcej

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Mania (gość)

    ja sie nie moge doczekac finaly czy komus sie naprawde uda znalezc pare;)

    19.09.2019 09:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×