"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 19. Monika we łzach! Opuści program? Franek wybrał Mariettę?

Za nami 19. odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości". Ostatnio skład Islandersów uszczuplił się o dwie osoby, a co wydarzyło się teraz? Atmosfera jest bardzo napięta... Sprawdźcie, co wydarzyło się w 19. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 19. - co się wydarzyło?

Wydawało się, że nikt nie jest w stanie wywołać w Monice prawdziwych emocji. Związek z Maćkiem, Mikołajem, a nawet dobrze rokująca relacja z Damianem nie dały Wyspiarce szans na poczucie motyli w brzuchu i otworzenie się na głębsze uczucia. Sytuacja zmieniła się z chwilą, gdy do willi wszedł Franek Rumak, 25-letni ratownik wodny. Wygląd, charakter i styl bycia nowego uczestnika zrobiły wrażenie na każdej dziewczynie na Wyspie miłości.

Mieszkaniec zdążył już pójść na randkę z Sylwią i Mariettą, a do Moniki coraz bardziej dociera, że czuje do Franka coś więcej niż do pozostałych Wyspiarzy. Sytuacja robi się na tyle poważna, że Monika nie jest już w stanie ukryć łez patrząc na rozwijającą się relację Franka i Marietty. Czy i tym razem Monia zabierze koleżance partnera? Przypomnijmy, że jej ostatni chłopak na Wyspie miłości, Damian, zanim związał się Moniką, był w związku właśnie z Mariettą...

Aż dwoje uczestników pożegnało się z programem! Z kim Franek poszedł na randkę?Zobacz więcej

Od kiedy w willi pojawił się Franek, beztroskie życie Moni odeszło w niepamięć. We wczorajszym odcinku Monika, po raz pierwszy w programie, przełamała swoje dotychczasowe zasady i zdecydowała się wyznać chłopakowi, że jest nim bardzo zainteresowana. Z kolei Franek nie krył, że waha się pomiędzy Mariettą, a Moniką! Kto wyjdzie zwycięsko z walki o serce Franka? Czy Monika zostanie dziewczyną ratownika? A może tym razem los uśmiechnie się do Marietty?

Za to Damian coraz bardziej zbliża się do Ady, która wyraźnie jest nim zainteresowana. Oboje widzą, że Monika chce sparować się z Frankiem, chociaż nie wierzą w jej uczucie. W to samo nie wierzy również Sylwia, która jest przekonana, że Franek kompletnie nie jest w typie Moniki. W takim razie w co gra Monika? To samo pytanie zadają sobie Damian, Mikołaj i Maciek, którzy postanowili odbyć z Frankiem poważną rozmowę i ostrzec go przed zagrywkami Moniki.

Franek Rumak pokonał raka! Uczestnik opowiedział o swojej chorobie!Zobacz więcej

Franek postanowił szczerze porozmawiać z Moniką, która przyznała mu, że jeszcze nigdy się tak nie czuła jak teraz. Były łzy, były emocje, czyżby rodziło się uczucie? Nie będę ukrywać, bliżej jest mi do Marietty niż do ciebie - wyznał Franek. Takiego ciosu Monika jeszcze nie otrzymała. Czyżby to był dla niej już koniec programu? Za to Maciek i Oliwka mogą jeszcze bardziej rozwinąć swoją znajomość - głosami widzów otrzymali możliwość pójścia do kryjówki! Tam wyznali sobie uczucie i postanowili, że chcą ze sobą być!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • kurier (gość)

    Monika już raz wybierała jako pierwsza i wybrała właśnie Damiana, który był parą Marietty i relacje między nimi były bardzo dobre. Dlaczego to zrobiła? Odbiła faceta Marietce, której było bardzo przykro. Czy wtedy Monika się nie zastanawiała co zrobiła? Bardzo nieładnie postąpiła. "Pobawiła się" z Damianem, "przeżuła" nawet tygodniowy związek w "sekretnym miejscu" opowiadając "psiapsiółkom" wyspiarkom, jak to było jej wspaniale, kiedy Damian wkładał jej palce w intymne części ciała. Cała Polska to słyszała i widziała na wizji jaka była szczęśliwa.

    Na koniec wytknęła Damianowi, że jest nudny i że nie jest nim zainteresowana. I to ma być kobieta z klasą? Kiedy zobaczyła, że nowo przybyły mężczyzna zainteresowany jest Marietką nie nią, nie mogła tego znieść i zaczęła urządzać dramy, ze łzami w "roli głównej"znowu na całą Polskę.

    Gdyby Monika miała chociaż odrobinę honoru, to powinna spakować walizkę i opuścić wyspę, Bo nie ma nic gorszego, jak pozostanie i zachowywanie się jak hiena (prawdopodobnie tak by to wyglądało, a nie inaczej) czekająca "na walkę" o każdy "kęs" upatrzonej ofiary.

    30.09.2019 15:37
  • Gosc (gość)

    Marietta super ze sie zrewanzowalas tej prostaczce Monisi ona zabrala ci Damiana teraz niech zobaczy jak to boli super Marietta trzymam kciuki za was

    29.09.2019 23:49
  • Gosc (gość)

    I dobrze ze sie smiala a idiotki po 2 dniach zakochana hmmm a noc przed z Damianem sztuke kochania nagrywala

    29.09.2019 23:42
  • gratka (gość)

    Monia, pakuj walizki, spinaj tyłek i wypad do domu. Dałaś laska ciała na wyspie jak mało kto.

    29.09.2019 19:58
  • Zbulwersowana fanka (gość)

    Do Zbyszka nie masz racji co do Marietty bo niestety śmiała się na sto procent

    29.09.2019 16:17
  • Zbyszek (gość)

    Nie rozumiem, w jakim celu ta marna prowokacja, czy manipulacja widzami.... - tak powinno być poprawnie, przepraszam

    28.09.2019 17:21
  • Zbyszek (gość)

    ..." Dramatyczna przemowa Moniki została w pewnym momencie przerwana. Gdy dziewczyna łamiącym się głosem mówiła: To, co czułam do tej osoby było prawdziwe, Marietta nie wytrzymała i zaczęła chichotać pod nosem. Monika jednak postanowiła to zignorować" ...

    Nie rozumiem, w jakim celu ta marna prowokacja, czy manipulacja widzów (zwał, jak zwał) na Pudelku przez realizatorów programu? Marietta wcale się nie wybuchnęła śmiechem, a zrobiła zdziwioną minę, (tak jak większość widzów) ponieważ nie uwierzyła w nieprawdziwą "dramatyczną przemowę" Moniki. Jak można tak bezczelnie kłamać? Przed całą Polską. I to mają być producenci programu? Szok, po prostu szok!!!

    Kto tak jawnie i nachalnie promuje najgorszą uczestniczkę programu Monikę? Dlaczego? Przecież wiadomo, że jeśli dziewczyna nie opuści willi, to będzie celowo "przeszkadzać" Marietce i Frankowi w budowaniu dobrych relacji między nimi. Wstyd realizatorzy. Wstyd. Powinniście uczyć się od realizatorów wersji Brytyjskiej.

    28.09.2019 17:19
  • Ewa (gość)

    gdyby Monika była charakterna to by odeszła z programu, ale to zwykła paszteciara promująca się w TV, a te jej krokodyle łzy no to juz klękajcie narody to są łzy złości no bo jak to Franek ją olał? aj to boli!!!!!!!!!!!!!!! Marietta trzymam za ciebie kciuki i mam nadzieję że Franek okaże sie chłopem z jajami a nie jak ta chorągiewka Damian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.09.2019 14:08
  • @@@ (gość)

    Oliwka wybrała faceta,który jak dotąd nie wzbudza zainteresowania innych dziewczyn,bezpieczne posuniecie,teraz ogłosili się parą więc nikt nie będzie im wchodził w paradę-mogą się tak bujać do finału. Chyba,ze widzowie nie uwierzą i ich odwołają w jakiś sposób.

    28.09.2019 13:32
  • ### (gość)

    Mikołaj płakał przez Monikę,Monika płacze przez Franka-karma wraca. Jeśli chodzi o Oliwkę i Macka,też mi to nie wygląda wiarygodnie.

    28.09.2019 10:57
  • Monisia (gość)

    Po co się nakręcacie - to jest wszystko wyreżyserowane.Najbardziej mnie drażnią Oliwka i ten jej chłoptaś. Tam nie ma żadnego uczucia tylko parcie aby wygrać ten program.Te umizgi i cmokania wywołują prawie wymioty.Ten chłopak jest beznadziejny.A co do Oliwi ? porządna dziewczyna po tygodniu znajomości nie idzie z facetem do łóżka i chwali się tym .Brak szczerości w tej parze.Nie kibicuje im !!!!!To jest show i ręczę,że zadna para a tego programu nie wyjdzie zakochana.Zawiedli mnie chłopacy ( Mikołaj,Damian ...) odrzucenie boli ale czy tak bardzo,że obgadują Monikę.Nieładnie !!!! Ada skacze z kwiatka na kwiatek,przekabacił ją Damian aby nie odejsc z programu.Co to za ludzie.Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.09.2019 10:08
  • Monisia (gość)

    Po co się nakręcacie - to jest wszystko wyreżyserowane.Najbardziej mnie drażnią Oliwka i ten jej chłoptaś. Tam nie ma żadnego uczucia tylko parcie aby wygrać ten program.Te umizgi i cmokania wywołują prawie wymioty.Ten chłopak jest beznadziejny.A co do Oliwi ? porządna dziewczyna po tygodniu znajomości nie idzie z facetem do łóżka i chwali się tym .Brak szczerości w tej parze.Nie kibicuje im !!!!!To jest show i ręczę,że zadna para a tego programu nie wyjdzie zakochana.Zawiedli mnie chłopacy ( Mikołaj,Damian ...) odrzucenie boli ale czy tak bardzo,że obgadują Monikę.Nieładnie !!!! Ada skacze z kwiatka na kwiatek,przekabacił ją Damian aby nie odejsc z programu.Co to za ludzie.Masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    28.09.2019 10:07
  • Magda (gość)

    Uff, a już myślałam, że to tylko mnie denerwuje zachowanie Moniki. Sama nie wie czego chce. Mam nadzieję, że opuści program .

    28.09.2019 08:13
  • Anna (gość)

    A co ta Marietta sobą reprezentuje ciekawego ? ani urodziwa , ani wykształcona , porysowane ciało , a zobaczcie to zdjęcie na instagramie w brązowym kombinezonie -ohyda ! zrobiła usta i robi dziwne miny do zdjęć . Faceci są fajni w tym programie naprawdę superowi -Franek , Mikołaj , Damian , Bliźniacy, Maciek -mają umiejętności różne , kulturalni, błyskotliwi , inteligentni , dobra forma , gust , styl -no sueper wszystko. Ale dziewczyny :((( ...... z łapanki ulicznej lepsze można by zwerbować do programu ....

    28.09.2019 07:55
  • Zosia (gość)

    Odrzuciła Maćka,pobawiła się Mikołajem,do dalszej gry wykorzystała Damiana. Szczęście,że Marietta wybierała wcześniej,bo plan Monisi się nie powiódł. Ciekawe jak to rozegra odejdzie czy zostanie.

    28.09.2019 01:42
  • Wera (gość)

    To oczywiste, że Monika robi sceny ponieważ nie dostała tego co niby chciała mieć tak jak dziecko, które nie dostało kolejnej zabawki. Marietta jest dojrzalsza i nawet urodziwsza moim zdaniem.

    28.09.2019 00:23
  • Fanka (gość)

    Monika to wchodząca żenada, wyrachowana pusta lala na szczęście producenci poszli po rozum do głowy i Marietta pierwsza wybierała a nie kumpela Gilon

    27.09.2019 23:35
  • Adel (gość)

    Największy pustak z wszystkich dziewczyn to Monika. Super Marietta i Oliwia

    27.09.2019 23:32
  • Adel (gość)

    Największy pustak z wszystkich dziewczyn to Monika. Super Marietta i Oliwia

    27.09.2019 23:30
  • Di (gość)

    W końcu jest facet ,który jej się nie poddał. Ryczy, bo wie ,że jest na przegranej pozycji. Niech robi wypad razem z bliźniakami.

    27.09.2019 23:28
NowszeStarsze