"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 21. Jeden z bliźniaków uratowany! Która z dziewczyn została Miss Love Island? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Wybory w "Love Island. Wyspa miłości" są coraz trudniejsze. Monika z bólem serca wybrała jednego z bliźniaków. Czy będzie walczyć o Franka? Która z dziewczyn została Miss Love Island? Sprawdź, co wydarzyło się w 21. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 21. - kto odpadł?

Podczas piątkowego przeparowania Marietta wybrała Franka, a Monika ze łzami w oczach nie potrafiła zdecydować z którym z bliźniaków chce stworzyć parę. Islanderka załamana faktem, że nie może związać się z Frankiem, powiedziała nawet, że chciałaby spakować się i opuścić willę. Na polu walki zostało dwóch mężczyzn, Piotr i Paweł. Łkająca Monika zdecydowała, że uratuje Pawła. Pary przedstawiają się zatem następująco: Oliwia i Maciek, Marietta i Franek, Ada i Damian, Sylwia i Mikołaj oraz Monika i Paweł.

Sportowa kariera Piotra i Pawła: MMA i Liga Okręgowa piłki nożnej. W którym klubie grają bliźniacy?Zobacz więcej

Rano Marietta i Sylwia z okazji Dnia Chłopaka obudziły swoich nowych partnerów śniadaniem i podarowały im zabawne skarpety. Zaskakujące wyniki przeparowania nie zniechęciły jednak Moniki do walki o serce przystojnego ratownika! Gdy emocje po przeparowaniu już opadly, na uczestników czekały kolejne wyzwania. Najpierw przeciąganie liny. Jedna drużyna to Oliwia, Damian, Franek, Monika, Sylwia, a druga - Maciek, Paweł, Mikołaj, Ada, Marietta. Wygrała drużyna Maćka. Później pod ocenę zostały wystawione dziewczyny, które zawalczyły o tytuł Miss Love Island! Decyzja nie należała do najłatwiejszych, ponieważ każda z dziewczyn ma swoje atuty, które robią wrażenie na chłopakach.

W tym zadaniu piękne, opalone i wyrzeźbione ciała to za mało, trzeba było wyciągnąć asy z rękawa, które zwrócą uwagę męskiego jury! Były śpiewy, tańce i scenka z "Wilka z Wall Street". Największe wrażenie na mieszkańcach zrobiła Sylwia!

Monika w ogniu krytyki! Widzowie chcą, żeby opuściła wyspę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×