"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 22. Kolejna nowa uczestniczka, kryzys u Oliwii i Maćka oraz rozwój relacji Moniki i Pawła [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 22. odcinku "Love Island. Wyspa miłości" w willi pojawiła się kolejna nowa uczestniczka. Oliwia i Maciek ciągle są na świeczniku, a Monika i Paweł mają się coraz bardziej ku sobie. Co jeszcze wydarzyło się na wyspie miłości?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 22. - kto odpadł? Co się wydarzyło?

Monika i Paweł jedli wspólne śniadanie. Islanderka zdradziła, że wiedziała, że będzie świetnie się bawić z tym bliźniakiem, dlatego go wybrała. Para nie szczędzi sobie czułości i ciągle ze sobą flirtuje

Na świeczniku cały czas są Oliwia i Maciek. Pozostali mieszkańcy willi zaczęli wątpić w szczerość dziewczyny. W poprzednim odcinku Islanderzy wyrazili swoją opinię na ten temat. Teraz nie było inaczej. Ada wyznała, że Oliwia sprytnie owinęła sobie Maćka wokół palca.

Marietta i Franek uprawiali seks przy pozostałych uczestnikach? W wilii jest coraz goręcej!Zobacz więcej

Islanderzy dostali kolejne zadanie - grali w grę "kim jestem?". Każdy Islander musiał zgadnąć, kim jest, zadając pozostały pytania, na które mogli odpowiadać tylko tak lub nie. Następnie uczestnicy odpowiadali na pytania zadane przez Internautów. Konfrontacja z opiniami z internetu okazała się szczególnie trudna dla Oliwii i Maćka. Chłopak usłyszał bowiem o przygodzie dziewczyny z Jamajczykiem i nie mógł ukryć zazdrości. "Co to za Jamajczyk?" - powtarzał pytanie jak mantrę.

Nowa uczestniczka, nocne harce Marietty i Franka oraz zemsta Moniki!Zobacz więcej

Mikołaj i Maciek wybrali się na wspólną wycieczkę. Kiedy ich dziewczyny zostały same, Sylwia wypytała Oliwię, jak widzi przyszłość z Maćkiem, zwłaszcza że nikt nie wróży im sukcesu. Oliwia szczerze przyznała, że nie przeprowadzi się do Legnicy, ale chce zobaczyć, co wydarzy się po programie. Po tej rozmowie Sylwia przyznała, że chłopaki mają rację, twierdząc, że Oliwia nie jest szczera w swoich zamiarach wobec Maćka.

Na wycieczce Mikołaj, największa gaduła w willi, postanowi po męsku porozmawiać z Maćkiem na temat Oliwki: "Mam wrażenie, że jednak coś w tym może być. Niektóre zachowania Oliwki wyglądają na sztuczne, nieszczere, nie jest to takie troszeczkę dziwne...?" Chłopak cały czas stał po stronie swojej wybranki. Niespodziewanie obok nich pojawiła się atrakcyjna blondynka, która okazała się nową mieszkanką willi.

Beata od razu wzbudziła wiele emocji wśród Islandersów, a zwłaszcza wśród dziewcząt, które zaczęły obawiać się o swoich facetów. Zwłaszcza Sylwia bacznie obserwowała nową mieszkankę willi. Panowie w swoim gronie nie szczędzili komplementów Beacie.

Maciek finalnie przyznał Damianowi, że musi dokładniej przyjrzeć się zachowaniu Oliwii. Chłopak zaczął myśleć, że pozostali Islanderzy mogą mieć rację! Maciek postanowił szczerze porozmawiać ze swoją dziewczyną.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kacper (gość)

  Moim zdaniem powinni odpaść Oliwia i Damian bo wtedy Beata miałaby większe szansę na poznanie Maćka i tylko dodam ze to pic na wodę fotomontaż bo Monika z Pawłem nie powinni odpaść Monika to była jest i będzie postać do naśladowania dziewczyna miała słabość jak doszedł Franek a marietta jeszcze się śmiała jak Monika muwila to co czuję mam nadzieję ze wygrają Mikołaj i Sysia

  10.10.2019 16:39
 • jolka, jolka (gość)

  Maciek najbardziej ślinił się na Beatę i gdyby okoliczności były sprzyjające o Sylwusi zapomniałby. Rozsądek , strategia i wskazówka prowadzącej, ze jako para są dobrze postrzegani przez widzów, upewniły go w wyborze. W uzasadnieniu wyboru takie tam dyrdymały. Prowadząca też manipuluje, bo Monia raczej nie cieszy się uznaniem internautów. Tak w ogóle to wygra ta para, którą wybierze produkcja. To oni rozdają jokery montując poszczególne odcinki.

  05.10.2019 00:51
 • Kicia (gość)

  Monika super kobietka nie idzie raz dwa do łuszka szanuje się.. A te pozostałe co parowanie inne to w łuszku ładują i jak tu miłość wybrać skoro jedna śpi z tym samym co następna... Uwielbiam cię Moni 😊😊😊

  04.10.2019 23:55
 • Gość (gość)

  Wenezuelski serial a ludzie to kupują heh

  04.10.2019 23:33
 • Gość (gość)

  Jaka miłość może się narodzić z programu? Śmiech na sali. Pokazówka i przygoda nic więcej

  04.10.2019 23:31
 • Katarzyna (gość)

  Jedna Monika prowadzi się dobrze nie sypią z karxdym

  04.10.2019 18:32
 • Lola (gość)

  Najbardzie udana prawdziwa i szczera para tu jest Sylwia i Maciek. Widac i slychac ze ich realcje sa szczere i prawdziwe. A zachowanie ich jest wporzadku.

  04.10.2019 16:27
 • Gość (gość)

  A ten gość nie jest szczery gorzej plotkuje niż kobiety masakra

  03.10.2019 14:42
 • Ewa (gość)

  Taktyka tak pewnie dlatego bo nikt inny by ją nie wybrał a w programie chce byc

  03.10.2019 11:07
 • Ewa (gość)

  Tej Moniki się mężczyźni boją ten ratownik dałby jej szansę no i właśnie boi się Sylwia tam jest najlepsza

  03.10.2019 11:05
 • Zosia (gość)

  Chyba się chłopczyk wreszcie obudził ze snu. Też myślę,że to taktyka ze strony Oliwii nie miłość.

  03.10.2019 10:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×