"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 26. Ada, Karina, Oliwia - kogo wybierze Maciek? Internauci nie mają wątpliwości!

Związek Oliwii i Maćka to już przeszłość? W 26 odcinku "Love Island. Wyspa miłości" chłopak będzie musiał podjąć trudną decyzję. Adę, Karinę, Oliwię - na którą z dziewczyn zdecyduje się Maciek? Internauci mają już swoje typy.

Multimedia

Związek Oliwii i Maćka z "Love Island Polska" wisi na włosku. Para, która była typowana na faworytów do zwycięstwa przechodzi poważny kryzys. Sytuacja skomplikowała się po tym, kiedy wyszło na jaw, że dziewczyna zataiła przed Maćkiem to, że w Londynie mieszka ze swoim byłym. -Chcę jechać do domu! - szlochała w 25 odcinku "Love Island" Oliwia, którą pozostali mieszkańcy willi uważają za nieszczerą.

Oliwia oszukuje Maćka? Co ją łączy z Kamilem Lemieszewskim z "Big Brothera"?Zobacz więcej

Już w 26 odcinku "Love Island. Wyspa miłości" poznamy decyzję Maćka. Adę, Karinę, Oliwię - na którą z dziewczyn postawi zraniony chłopak podczas przeparowania? Maciek zapowiedział już, że jego wybór nie będzie dla wszystkich oczywisty.

Internauci mają już swoje typy. W głosowaniu użytkowników aplikacji prowadzi Oliwia z wynikiem 62,1%. Na drugim miejscu plasuje się na razie Karina na którą głos oddało 19,4% użytkowników. 18,5% to z kolei wynik Ady.

Czy Oliwia dostanie od Maćka drugą szansę? A może chłopak postawi na Adę lub Karinę? Przekonamy się już w poniedziałek, 7 października! Jak donosi jednak Pudelek, Maciek zdecydował się wybrać Adę. Miał w ten sposób odwdzięczyć się jej za to, że ona na początku programu wybrała go na parowaniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Brawo dla Maćka ♥️♥️♥️super że wybrał Oliwie

    07.10.2019 22:22
  • Karolina (gość)

    Brawo dla Maćka ♥️♥️♥️super że wybrał Oliwie

    07.10.2019 22:22
  • Lolita (gość)

    Ade

    07.10.2019 20:54
  • Karolina pisze (gość)

    Moim zdaniem Oliwia zasłużyła na 2 szansę widać że się kochają i pasują do siebie trzymam kciuki

    07.10.2019 20:31
  • Telewizja Polsat (gość)

    Panie Kurier - przeprosiny przyjęte. Pozdrawiamy.

    07.10.2019 18:08
  • KACZMAREK KATARZYNA (gość)

    uchylcie rabka tajemnicy kogo wybral maciek

    07.10.2019 11:15
  • KATARZYNA KACZMAREK (gość)

    MOZECIE UCHLIC ROBKA TAJEMNICY KTORA DZIEWCZYNE WYBRAL MACIEK

    07.10.2019 08:57
  • KATARZYNA KACZMAREK (gość)

    UWAZAM ZE MACIEK POWINIEN WYBRAC PONOWNIE OLIWKE

    07.10.2019 08:54
  • KACZMAREK KATARZYNA (gość)

    JAK SKONTAKTOWAC SIE Z PROWADZACA BO MUSZE Z NIA POGADAC

    07.10.2019 08:15
  • KACZMAREK KATARZYNA (gość)

    ZGADZAM SIE Z TYM

    07.10.2019 08:14
  • Małgosia (gość)

    Mam nadzieje że wybierze Adę ! - to ten sam poziom niedojrzałości co Maciek Szkoda Oliwki na tego psychopatę. W dodatku to cham i grubociosany prostak - sytuacja gdy żądał od Olivii telefonu żeby zobaczyć zdjęcie ukazało jego prawdziwe oblicze = zazdrośnika agresora. Spotkałam kilku takich facetów na swojej drodze i wiem że taki facet byłby gotowy uderzyć dziewczynę. Myślę że tylko świadomość że są kamery powstrzymała go przed tym by ją szarpać. Oliwka nie jest bez winy bo swoje grzeszki też ma, ale ŻADEN facet Z KLASĄ nie poniżałby publicznie dziewczyny z którą jest "niby w związku". ŻADEN !!! i nie ma od tego wyjątków. A ten Maciek to zwyczajny prostak bo jeszcze widać po uśmieszku że sprawia mu to przyjemoność. Klasyczny psychopata zgrywający zakochanego romantyka. Mam nadzieje że wiele dziewczyn ogląda ten program i wyciągają wnioski od jakich facetów trzymać się z daleka !!

    07.10.2019 02:48
  • radomianin (gość)

    wybral bym oliwie ze wzgledu na mile spedzone chwile a kazdy zwiazek jest wielka niewiadoma jak to w zyciu bywa i co przyniesie to czas pokaze pozdrawiam panie macku

    07.10.2019 01:01
  • Millek (gość)

    Zostanie Oliwia. Na końcu programu LI Ekstra gdzie chłopy siłowali się na rękę z tyłu stała Oliwia w niebieskiej sukience. Czyżby niedopatrzenie produkcji przy składaniu materiału?

    06.10.2019 23:44
  • Dzolo (gość)

    Pudelek mowi ze Maciek wybierze Ade .Po za tym to typowy zazdrosnik .Z Oliwia stworzyli by tylko zaborczy toksyczny zwiazek.Ten koles to psychopata

    06.10.2019 22:09
  • Ogladajaca (gość)

    Odcinki wyglądają na wyreżyserowane, a aktorzy odgrywają swoje role z różnym skutkiem. Co do Maciusia piękna bestia.., wygląd przystojny atrakcyjny facet.,a w głowie bagno. Zaborczy,zazdrosny ..tragedia.

    06.10.2019 19:35
  • kurier (gość)

    Droga Produkcjo, w Brytyjskiej wersji Love Island, nie mogli by sobie pozwolić na trzymanie widzów w niepewności, tak jak Wy sobie pozwalacie. W wersji Brytyjskiej również w emisji codziennych odcinków, pokazywane było dużo więcej z codziennego życia uczestników na wyspie. Nie wspominam nawet, że uczestnicy byłi również pokazywani w swoich "intymnych oazach" (czyt. łóżkach) oczywiście w bardzo subtelny sposób. Rodzima, Polska wersja, po prostu nie bardzo wie, jak to tak naprawdę "ugryźć" i co pokazać widzom. Natomiast to, że produkcja manipuluje widzem w każdym odcinku, widoczne jest jak na dłoni. Przykro jest o tym pisać, ale taka jest prawda. Albo do programu weszli nie tacy uczestnicy jak powinni, albo scenariusz programu, jest mocno nie przemyślany. Przepraszam za szczerość, ale tak to widzę (nie tylko ja) jak i większa ilość widzów.

    A Maciek? Powinien wybrać Adę, ma u niej dług wdzięczności (moim zdaniem).

    06.10.2019 18:36