"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 5. Marietta odbiła Sylwii chłopaka! Odpadli: Dominik Maj i Marcin Puciek!

Piąty odcinek "Love Island. Wyspa miłości" za nami. Los chłopaków był dziś w rękach dziewczyn. Kto musiał spakować walizki i pożegnać się z willą? Sprawdź, co tym razem wydarzyło się w "Love Island. Wyspa miłości".

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

Dyskusje dotyczące parowania nie ustawały w piątym odcinku "Love Island. Wyspa miłości". Tym razem decydowały dziewczyny, których jest na razie mniej. Panie nie znały kolejności parowania, dlatego próbowały przegadać i przygotować się na różne opcje. -Będzie ostro dzisiaj - stwierdziła Marietta.

Pierwsze przeparowanie! Czy Dominik i Maciek wciąż są samotni?Zobacz więcej

Maciek najbardziej stresował się dzisiejszym parowaniem. Bał się, że nie znajdzie dziś pary i będzie musiał opuścić wyspę. Chłopak wyznał, że ma duży problem w kontaktach z kobietami. "Nie potrafię zagadać, nie podejdę, dlatego miałem tylko dwa związki po cztery lata* - tłumaczył. W trudnych chwilach wspierała go Sylwia, która do ostatniej chwili nie wiedziała na kogo dziś wieczorem postawić.

Dominik przyznał się do grania w filmach porno! Na wyspie pojawił się nowy uczestnik!Zobacz więcej

Przeparowanie w 5. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"

Wieczorem do willi wkroczyła Karolina Gilon, która zaprosiła wszystkich do kręgu. Jako pierwsza wybierała Monika - zdecydowała, że chce dalej być z Mikołajem. Marietta wybrała Damiana, którego odbiła Sylwii. Następna decydowała Oliwia - postawiła dalej na Dominika Sucharskiego. Sylwia, której skradziono dziś Damiana wybrała Bartka.

Najtrudniejszą decyzję musiała podjąć Ada. Pomocną dłoń podała Maćkowi, który według niej najbardziej na nią zasłużył. Dominik i Marcin musieli w 5. odcinku opuścić słoneczną Hiszpanię!

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
 • irczyk (gość)

  Ada Powina odpasc skacze jak piesek do chlopaczkow boi sie o tylko swoja dupke sama niewie czego chce tylko wrzystkich by wziela na sb klamie jak chlopakow I kolezanki miesza papa jej programu szogun

  18.09.2019 23:37
 • Maja (gość)

  podoba mi sie jak nowe osoby robia zamieszanie wsrod uczestnikow :D

  08.09.2019 00:07
 • Monika (gość)

  No powiem szczerze że to były mega emocje! Nie spodziewałam się, ze Marietta rzuci Marcina. On miał nietęga minę, jak sie dowiedział. Szkoda mi Dominika bo mi się podobal, choć fakt za mało sie zbliżył do dziewczyn...

  07.09.2019 21:15
 • Gosc (gość)

  Ada do domu sama nie wie czego chce

  07.09.2019 20:48
 • Ewa (gość)

  Ada śledź teraz powinna odpasc nie lubię jej

  07.09.2019 20:46
 • Gosc specjalny (gość)

  @Gość nie prawda ze to nudziarze Po pierwsze Dominik maj bo za mało mówił o sobie i moze nie przypadł dziewcząt do gustu. Po 2 no Maciek po prostu pewnie miał mało szans aczkolwiek to przez mariette odszedł 💪 Pozdrawiam ☺

  07.09.2019 18:19
 • gość (gość)

  Dominik Maj i Marcin Puciek odpadli nudziarze !!!

  07.09.2019 00:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×