"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 6. Nowa uczestniczka - Vicky miesza w willi! Mikołaj naraża się Monice! [CO SIĘ WYDARZYŁO]

Na wyspie miłości pojawiła się nowa dziewczyna! Komu zawróci w głowie Vicky? Czy szykuje się kolejne przeparownie? Sprawdź, co wydarzyło się w 6. odcinku "Love Island. Wyspa miłości"!

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku oraz w niedziele o godz. 22:15 w Polsacie - sprawdź program tv

Co nowego w słonecznej Hiszpanii? Z willi odeszli już Marcin i Domino, na Wyspie miłości są nowe pary: Monika i Mikołaj, Marietta i Damian, Sylwia i Bartek, Oliwia i Dominik oraz Ada i Maciek. Rano Mikołaj przygotował śniadanie Monice, ale ona nie chciała nic jeść. Z kolei Olwia, podczas rozmowy z Damianem dała do zrozumienia, że wciąż nie jest pewna, czy Dominik to chłopak dla niej.

Marietta odbiła Sylwii chłopaka! Kto opuścił słoneczną Hiszpanię?Zobacz więcej

W 6. odcinku poznaliśmy nową uczestniczkę - 22-letnią Vicky, a właściwie Oliwię Górecką. Pierwsi przywitali ją chłopcy, a dziewczyny poczuły nareszcie smak rywalizacji. - Nie da się nie zauważyć jej budowy ciała - stwierdził Damian, który nawiązał do zajęcia Vicky, czyli fitnessu. Kiedy Dominik wyznał nowej koleżance, że nie lubi, gdy dziewczyny zbytnio rzeźbią ciało, zrobiło się niezręcznie. Sytuację ratował Maciek, który przy okazji postanowił bliżej poznać Vicky.

Wieczorem panowie mieli zaprezentować swoje umiejętności taneczne. Pomagała im w tym Sylwia, czyli zawodowa nauczycielka tańca. Każdy z chłopaków nauczył się innego stylu tańca. Panie były pod wrażeniem. Vicky uznała, że najlepiej poradził sobie Damian. Później doszło do małego skandalu - Mikołaj zbytnio się otworzył i opowiedział o swoich kontrowersyjnych metodach podrywu. - Jestem przekonana, że nie chce mieć z nim nic wspólnego - skomentowała Monika. Zrobiło się poważnie, a Mikołaj uronił nawet łzę. Następnego dnia poważną rozmowę odbyli Oliwia i Dominik. Oliwia zapowiedziała, że między nimi nic więcej nie będzie. Chce spróbować zdobyć Maćka. Dominik spróbuje z kolei zbliżyć się do Ady.

Karolina Gilon komentuje sytuację z Moniką KozakiewiczZobacz więcej

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×