"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 9. Łukasz wszedł do willi i od razu namieszał! Zachował się niewłaściwie?

W 9. odcinku "Love Island. Wyspa miłości" nie brakowało emocji! Dostarczył ich m.in. Łukasz - nowy uczestnik, który namieszał w ekipie wyspiarzy! Rozstanie z Oliwią bardzo przeżył za to Dominik.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Alex - nowa uczestniczka poszła na randkę z Damianem, który w głosowaniu widzów wygrał w kategoriach: najlepsze ciało i najlepszy rozum. W willi pojawił się też nowy uczestnik - Łukasz, 30-letni singiel z Jaworzna, który pracuje jako kucharz. Jego wejście sporo namieszało między uczestnikami „Love Island. Wyspa miłości”. Łukasz poinformował wyspiarzy, że otrzymał zadanie, które polega na pocałowaniu dwóch, wybranych przez siebie uczestniczek. Postawił na Monikę i Mariettę, a następnie przyznał, że to był tylko żart! -Stwierdziłem, że rozruszam towarzystwo - ocenił swoje zachowanie.

Nowa uczestniczka i randka-niespodzianka! Damian nie chce być w parze z Mariettą!Zobacz więcej

Nie wszystkim jednak jego żart się spodobał. Damian i Bartek byli bardzo zdegustowani. Ten drugi pokłócił się nawet o to z Moniką, z którą jest w parze! Atmosfera w domu zrobiła się bardzo napięta, ale uczestnikom w końcu udało się dojść do porozumienia.

Stało się, co się stało, czasu nie cofniemy. Nie powinieneś tak traktować dziewczyn, nie odwalaj takich..., musimy oczyścić atmosferę* - tłumaczyli w rozmowie z Łukaszem pozostali panowie.

Nowa uczestniczka - Vicky miesza w willi! Mikołaj naraża się Monice!Zobacz więcej

Aby rozładować emocje bohaterowie show Polsatu wzięli udział w konkurencji, w której panie musiały rozpoznać panów tylko na podstawie dotyku. Zwyciężczyniami zostały Ada i Sylwia. Okazało się, że ulubienicą widzów jest Oliwia. Dziewczyna mogła dzięki temu wybrać chłopaka, z którym pójdzie na randkę - postawiła na Maćka. Wcześniej rozmówiła się Dominikiem, który bardzo to przeżył.

Zobacz galerię

"Love Island. Wyspa miłości" - o czym jest

Grupa singli wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mają telefonów i dostępu do internetu, a ich każdy ruch jest śledzony przez kamery. Podczas pobytu łączą się w pary i realizują powierzone im zadania. W kolejnych dniach mogą zdecydować, czy zostać w danej parze, czy ją zmienić. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy. Za pomocą aplikacji widzowie także mogą decydować o losie singli.

Komentarze

Skomentuj
 • Zocha (gość)

  Wszyscy fajni, śmieszni i pokręceni. Z fajną energią! Pozdrawiam!

  16.09.2019 18:52
 • rec (gość)

  Nie z Moniką tylko Sylwią.

  13.09.2019 15:50
 • gość (gość)

  ja powiem tak wszyscy uczestnicy są FAJNI i pozytywni i każdy może wygrać 100 000 zł na LOVE ISLAND POLSKA

  13.09.2019 10:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×