"Love Island. Wyspa miłości". Oliwia bardzo przeżywa rozstanie z Maćkiem! Dlaczego nie są już razem?

W piątek (15.11) media obiegła informacja o rozstaniu Oliwii I Maćka z "Love Island". Para postanowiła zakończyć burzliwą relację i poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Dlaczego nie są już razem? O bolesnym rozstaniu z Maćkiem opowiedziała teraz Oliwia.

Multimedia

Oliwia i Maciek z "Love Island. Wyspa miłości" nie są już razem. Jak poinformował w piątek (15.11) Maciek rozstali się kilka dni temu, trochę bardziej z jego winy, bo ciężko mu było pogodzić się z przeszłością i nie potrafił o tym spokojnie porozmawiać.

Maciek we wpisie na Instagramie dodał również, że Oliwia to wspaniała kobieta, ale nie byli sobie po prostu pisani. Niedługo później rozstanie w mediach społecznościowych potwierdziła również Oliwia, która stwierdziła z kolei, że miłość nie polega na ciągłym ranieniu się i przebaczaniu.

Oliwia i Maciek planują zamieszkać razem! Para szczerze o swoim związkuZobacz więcej

Oliwia i Maciek już podczas programu "Love Island. Wyspa miłości" zapewniali widzom mnóstwo emocji. Kłócili się, a następnie dość szybko godzili. Wszyscy zastanawiali się jednak, czy Oliwia będzie w stanie znieść kolejne wybuchy zazdrości Maćka. I choć para planowała po programie wspólna przyszłość (mieli wkrótce razem zamieszkać) to finalnie ich drogi jednak się rozeszły.

Oliwia w rozmowie z Party.pl przyznała, że bardzo przeżywa rozstanie z Maćkiem. Wszystko wskazuje na to, że para rozstała się w gniewie, a o przyjacielskich stosunkach nie może na razie być mowy.

Tak niestety to koniec. Na razie wszystko jest za świeże, żeby o tym myśleć i próbować się przyjaźnić. Może kiedyś jak emocje opadną, to da radę.... - powiedziała Oliwia.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • belferka5 (gość)

  Oliwia ma klasę. Maciek niestety nie. Wczoraj na livie przesadził. Zachowywał się mało elegancko. Obojgu życzę, aby realizowali swoje marzenia. Ale Maciek musi zachowywać się ,jak dżentelmen.

  20.11.2019 08:41
 • Gosc (gość)

  Oliwia super dziewczyna, trzyma poziom mimo trudnosci, ale Mackowi daleko do jej klasy...:~((

  19.11.2019 01:59
 • Imperator (gość)

  Co to za Jamajczyk?

  18.11.2019 23:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×