"Love Island. Wyspa miłości" sezon 2. Castingi trwają! Jak zgłosić się do nowej edycji reality show Polsatu?

Zgłoś się i przeżyj wyjątkowe chwile, wygraj miłość i nagrodę główną. Trwają castingi do 2. edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Jak się zgłosić? Co trzeba zrobić, aby pojawić się w kolejnym sezonie reality show Polsatu?

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości" - castingi

Każdy odcinek pierwszej edycji "Love Island. Wyspa miłości" oglądało niemal 700 tysięcy widzów, a 260 tysięcy osób korzystających z aplikacji z ekskluzywnymi materiałami miało realny wpływ na wydarzenia. Wielu fanów na bieżąco komentowało wydarzenia rozgrywające się w hiszpańskiej willi.

Marietta Fiedor ma krótkie włosy! Jak nową fryzurę zareagował Franek Rumak?Zobacz więcej

Poszukiwani są uczestnicy, którzy w luksusowych warunkach, odcięci od świata zewnętrznego, połączą się w pary i będą gotowi do wykonywania zadań, które pozwolą im się lepiej poznać. Na wszystkich czekają romantyczne randki, integrujące zabawy i niespodzianki. Zgłosić mogą się single w wieku 18-35 lat, którzy chcą zawalczyć o siebie i przeżyć kilkutygodniową przygodę życia. Aby to zrobić należy wypełnić ankietę na stronie www.polsat.pl/casting/love-island.

Przypomnijmy, że zwycięzcami premierowego sezonu zostali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Program prowadziła Karolina Gilon. Producentem wykonawczym "Love Island. Wyspa miłości" jest Jake Vision.

Finaliści wrócili do Polski i... już się rozstali? Zobacz, jak zostali powitani na lotnisku!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×