"Łowcy cieni. Pod presją". Jacek Mędrala - prezenter Polo TV w pierwszym serialu Nowej TV! Kiedy premiera?

Jacka Mędralę, na co dzień prezentera Polo TV i uznanego konferansjera, już 30 września 2019 zobaczymy w pierwszym serialu naziemnej stacji Nowa TV pt. "Łowcy cieni. Pod presją". Sprawdź, w jakiej roli!

Multimedia

"Łowcy cieni. Pod presją" od 30.09.2019 r. od poniedziałku do czwartku o godz. 21:00 w Nowa TV - sprawdź program tv

W nowym serialu kryminalno-obyczajowym pt. "Łowcy cieni. Pod presją" Jacek Mędrala wcieli się w postać Adama Cybulskiego, męża Maryśki Cybulskiej (Agnieszka Mrozińska). Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Kalinę (Nikola Zarzecka) i Igora (Miłosz Kwiecień).

Gwiazda "Barw szczęścia" w pierwszym serialu stacji Nowa TV! O czym będzie?Zobacz więcej

Cybulski, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do Łowców Cieni - jest funkcjonariuszką Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP). Tyle, że Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci. Małżeństwo Cybulskich zawiśnie na włosku już w drugim odcinku serialu kryminalno-obyczajowego pt. "Łowcy cieni".

Rola w "Łowcach cieni" nie jest bynajmniej debiutem aktorskim Jacka Mędrali. Lubiany prezenter Polo TV wcześniej grał już barmana Pawła w "Miłości w rytmie disco" oraz Janka Zawadę w 'Wawa non stop". Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można będzie oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowej TV, począwszy od 30 września.

Agnieszka Mrozińska przechodzi trudny czas. Aktorka zamieściła wzruszający wpisZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×