"Lucyfer" - 5. sezon powstanie? Kiedy Netflix podejmie decyzję w sprawie kontynuacji serialu?

Fani serialu "Lucyfer" z niecierpliwością czekają na decyzję Netflixa w sprawie kontynuacji. Czy 5. sezon "Lucyfera" powstanie? Joe Henderson i Ildy Mdrovich w jednym z najnowszych wywiadów ujawnili, że decyzja w tej sprawie zapadnie już niebawem!

Multimedia

"Lucyfer" - 5. sezon powstanie?

Decyzja w sprawie kontynuacji przez Netflixa serialu "Lucyfer" jeszcze nie zapadła. Fani produkcji o przystojnym diable i pani detektyw liczą, że serwis nie zrezygnuje z produkcji po 4. sezonie i 5. sezon "Lucyfera" jeszcze powstanie. Showrunnerzy serialu - Joe Henderson i Ildy Modrovich udzielili ostatnio wywiadu serwisowi TVLine, w którym zdradzili, kiedy możemy spodziewać się informacji o dalszych losach produkcji.

Przejmujący finał 4. sezonu! Będzie kontynuacja?Zobacz więcej

Z wywiadu z twórcami serialu dowiadujemy się, że decyzja o kontynuacji serialu "Lucyfer" ma zapaść do 8 czerwca 2019 roku. Netflix wciąż czeka na wszystkie dane dotyczące oglądalności 4. sezonu. Jeśli wyniki serialu będą satysfakcjonujące, włodarzy platformy zdecydują o kontynuacji "Lucyfera".

Warto jeszcze wspomnieć, że Joe Henderson i Ildy Modrovich w rozmowie z "EW" potwierdzili, że mają mnóstwo pomysłów na nowe odcinki. Czy jednak dostaną od Netflixa zielone światło?

Mamy nawet pierwszą scenę [5. sezonu], która jest jedną z moich ulubionych rzeczy, jakie kiedykolwiek wymyśliliśmy - powiedział Joe Henderson.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×