"Lucyfer". 6. sezon serialu jednak powstanie? Jest na to duża szansa!

Mamy bardzo dobre wieści dla fanów serialu "Lucyfer". Wiele wskazuje na to, że 6. sezon serialu jednak powstanie! Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"LUCYFER" - 6. SEZON SERIALU POWSTANIE?

Jeszcze jakiś czas temu w sieci pojawiały się informacje, że produkcja serialu "Lucyfer" zakończy się na 5. sezonie. Powodem miał być Tom Ellis, który podobno odrzucił ofertę studia Warner Bros dotyczącą renegocjacji kontraktu.

6. sezon pod znakiem zapytania! Tom Ellis odrzucił ofertę!Zobacz więcej

Teraz wiele wskazuje na to, że aktorowi jednak udało się wynegocjować wyższe wynagrodzenie, co otwiera wszelkie drzwi do realizacji 6. sezonu "Lucyfera". Poinformowali o tym informatorzy TVLine, którzy dodają, że wstępny kontrakt pomiędzy aktorem a producentami serialu został już podpisany! Na chwilę obecną rzecznicy prasowi Netfliksa i Warner Bros. nie komentują tych doniesień, ale również ich nie dementują.

Kiedy 6. sezon "Lucyfera" miałby pojawić się na Netflix? Wszystko wskazuje na to, że - jeżeli w ogóle - byłby to najwcześniej 2021 rok.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magi38 (gość)

    To jest wspaniały serial . I mam nadzieję że jak najszybciej będzie kolejny sezon..Czekam z niecierpliwością na film

    14.06.2020 11:23

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×