"Lucyfer". Co wydarzyło się w 4. sezonie? Obejrzyj podsumowanie, zanim rozpęta się prawdziwe piekło

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu "Lucyfera". Zanim jednak to nastąpi warto przypomnieć sobie, co wydarzyło się w poprzedniej serii. Obejrzyj podsumowanie 4. sezonu "Lucyfera", zanim rozpęta się prawdziwe piekło!

Multimedia

Premiera pierwszej części 5. sezonu "Lucyfera" już 21 sierpnia. Netflix przygotował dla widzów krótkie podsumowanie, aby mogli oni odświeżyć sobie najważniejsze momenty z 4. sezonu.

Netflix pokazał zdjęcia z nowych odcinków! Lucyfer powróci w pełnej krasie?Zobacz więcej

W poprzedniej serii, która była pierwszą odsłoną "Lucyfera" po przejęciu serialu przez Netfliksa, Chloe (Lauren German) próbowała zaakceptować prawdziwe "ja" Lucyfera (Tom Ellis), udając, że jego diabelska aparycja nie zrobiła na niej żadnego wrażenia. Tymczasem w życiu diabła pojawiła się jego dawna miłość - Eve (Inbar Lavi), czyli biblijna Ewa. Linda (Rachael Harris) w 4. sezonie "Lucyfera" przygotowywała się do roli matki.

W finale sezonu Lucyfer próbował opanować szalejące po Los Angeles demony, które chciały, aby ich Pan wrócił do piekła. Diabeł początkowo odmówił, ale kiedy demony uprowadziły nowo narodzone dziecko Lindy i Amenadiela miarka się przebrała. Po opanowaniu sytuacji Lucyfer zdecydował się wrócić do swojego królestwa.

Co jeszcze wydarzyło się w 4. sezonie "Lucyfera"? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×