"Lucyfer" Netflix, sezon 4. Pierwsze zdjęcie z nowego sezonu! Co wydarzy się między Lucyferem a Eve? [ZDJĘCIA]

W sieci zadebiutowało zdjęcie z nowego sezonu Lucyfera! Widzimy na nim Lucyfera rozmawiającego z... Ewą! Co to oznacza! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Czwarty sezon "Lucyfera" jest coraz bliżej... Dzięki interwencji fanów, którzy nie zgodzili się na zakończenie ulubionej produkcji przez stację FOX, będziemy mogli zobaczyć dalsze losy tytułowego diabła. Prawa do produkcji kupił Netflix, więc to tam w 2019 r. będziemy oglądać "Lucyfera".

Twórcy oddadzą hołd widzom. W jaki sposób podziękują im za akcję #SaveLucifer? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wszyscy na próżno szukają na profilach aktorów małych spojlerów. Teraz, TVLine, opublikował nowe zdjęcie, pochodzące z czwartego sezonu. Wywołało ono lawinę komentarzy i spekulacji, ponieważ widzimy na nim Lucyfera i Eve. Władca Piekieł wygląda na wyraźnie zdenerwowanego, zaś tym razem to Eve kusi jego! Niezbyt dobry stan emocjonalny głównego bohatera, potwierdził odtwórca roli Tom Ellis:

Lucyfer jest w bardzo trudnym emocjonalnie momencie - nie żeby to kiedykolwiek przyznał - kiedy znikąd pojawia się Eve.

Wiadomo już, że 4. sezon będzie się znacząco różnił od poprzednich - ma być odważniejszy i podobno nie zabraknie roznegliżowanych scen. Czy możemy liczyć na gorące sceny między Lucyferem a Eve? Na odpowiedź na to pytanie będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Obejrzyjcie koniecznie nowe zdjęcie z planu, dostępne w naszej galerii. Będziecie oglądać 4. sezon?

Nowy sezon dużo bardziej odważny niż poprzednie! Tom Ellis pokaże pośladki! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Lucyfer" - o czym jest serial?

Piekielnie przystojny tytułowy bohater, Lucifer Morningstar (Tom Ellis) porzuca piekło i postanawia rozpocząć nowe życie w Los Angeles, gdzie prowadzi luksusowy piano bar. Poznaje tam detektyw Chloe Dance (Lauren German), której nieoficjalnie pomaga rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne. Wykorzystuje przy tym swoją nieśmiertelność oraz inne nadprzyrodzone talenty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jakiś typ (gość)

  Wtf? 1.Eve? Kto to? 2.Jak już coś to EWA kusi GO a nie JEGO. 3.I kto to Chloe Dance!!!??? 4.Aha to i jeszcze ,,wszyscy na próżno szukają na profilach..." Kobieto naucz się pisać a potem idź do gazety.

  09.12.2018 01:48
 • Xd (gość)

  Chloe dance? Kto te opisy pisze

  08.12.2018 19:58
 • Allx (gość)

  Kto to Eve?!

  08.12.2018 19:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×