"Lucyfer" sezon 5. Chloe Decker będzie topić smutki w alkoholu! Potwierdza to nowe zdjęcie z planu!

Początek finałowego sezonu "Lucyfera" będzie trudny dla Chloe Decker, która po odejściu Lucyfera zacznie topić smutki w alkoholu! W sieci pojawiło się potwierdzające to zdjęcie z planu, które znajdziesz w galerii!

Multimedia

Serwis TV Line opublikował kolejne zdjęcie z planu 5. sezonu "Lucyfera", który będzie już ostatnim. Na fotografii widzimy serialowe bohaterki: Chloe (Lauren German), Linda (Rachel Harris), Ella (Aimee Garcia) i Maze (Lesley-Ann Brandt), które oddają się imprezowemu szaleństwu.

Lucyfer i Chloe wezmą ślub w finale serialu? To możliwe!Zobacz więcej

Wszystko wskazuje na to, że początek finałowego sezonu "Lucyfera" okaże się niezwykle trudny dla pani detektyw, która będzie cierpieć po rozstaniu z Lucyferem. Trudno się jej dziwić, w końcu Władca Piekieł przyznał w finale 4. sezonu, że to ona, a nie Ewa była jego pierwszą miłością. Szkoda tylko, że po tych słowach ją zostawił.

Z całym smutkiem i gniewem, Chloe w towarzystwie koleżanek zacznie topić smutki w alkoholu! Jak skończy się ich kolejne wspólne wyjście do klubu?

Zobacz galerię

Przypominamy, że ostatni sezon "Lucyfera" zostanie podzielony na dwie części. -Netflix opublikuje najpierw osiem odcinków, potem będzie krótka przerwa, a następnie kolejne osiem odcinków. - ujawnił Tom Ellis w The Kelly Clarkson Show. Tematem przewodnim 5. sezonu "Lucyfera" ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". Joe Henderson zapewniał też, pierwsza scena 5. sezonu to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadli*".

Premierowy odcinek 5. sezonu "Lucyfera" zatytułowano "Really Sad Devil Guy". Pierwsza część finałowej serii będzie składała się m.in. z muzycznego epizodu, który ma być hołdem dla starego Hollywood. Odcinek ten ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera i dać odpowiedź na najbardziej nurtujące fanów pytanie.

Lucyfer i Chloe wezmą ślub w finale serialu? To możliwe!Zobacz więcej

W nowych odcinkach ponownie zobaczymy Tricię Helfer, która wcielała się w matkę głównego bohatera. Spekuluje się też, że pojawi się brat Lucyfera — Michael. Lesley Ann-Brandt, która wciela się w postać Maze, potwierdziła już, że ​​jej postać stoczy w nowym sezonie epicką walkę.

Mam nadzieję, że będę usatysfakcjonowani raczej jak z zakończenia "Breaking Bad" niż tego z "Gry o tron". Lubię opowieści, których przesłaniem jest nadzieja i jest to kierunek, który obraliśmy w przypadku "Lucyfera" - powiedział Tom Ellis, kiedy został zapytany o zakończenie "Lucyfera".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Przecież to zdjęcia ze starego sezonu.

    08.12.2019 11:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×