"Lucyfer" sezon 5. Ile jeszcze trzeba czekać na nowe odcinki? Producentka wyjaśnia, dlaczego wciąż nie było premiery

Fani "Lucyfera" nie przestają zadawać sobie jednego pytania: ile jeszcze trzeba czekać na nowe odcinki? Producentka serialu wyjaśniła, dlaczego wciąż nie było premiery 5. sezonu "Lucyfera". Czy to wystarczy?

Multimedia

Kiedy 5. sezon "Lucyfera"?

Minął już ponad rok od momentu, gdy został zamówiony 5. sezon "Lucyfera". Wskazywano, że nowe odcinki mogą mieć swoją premierę 6 czerwca 2020 roku. Wiadomo jednak, że tak się nie stało. Na opóźnienia wielu produkcji, w tym także "Lucyfera", wpływ ma oczywiście pandemia koronawirusa, która uniemożliwiła prace na planach seriali i filmów.

Porwanie Chloe i spektakularny powrót Lucyfera? Jest opis ich wspólnej sceny z 5. sezonu!Zobacz więcej

Fani nie przestają jednak dopytywać, kiedy mogą spodziewać się premiery 5. sezonu. Na ich prośby postanowiła odpowiedzieć showrunnerka "Lucyfera", Ildy Modrovich na Twitterze. Przyznała, że sama była pewna, że w czerwcu wszyscy będą już po premierze pierwszego odcinka i podkreśliła, że - tak jak widzowie - czuje frustrację związaną z przedłużającym się wciąż oczekiwaniem. Stwierdziła również, że "obecnie świat musi skupić się na dużo ważniejszych rzeczach".

Przypomnijmy, że 5. seria "Lucyfera" wciąż nie została dokończona. Koronawirus uniemożliwił nagranie ostatniego, 16. odcinka, a Netflix wciąż nie podjął decyzji w sprawie powrotu ekipy na plan. Wiadomo natomiast, że 5. sezon zostanie podzielony na dwie części. Wskazuje się, że pierwsze 8 odcinków będzie można obejrzeć jeszcze latem 2020 roku. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się wkrótce!

6. sezon serialu jednak powstanie? Jest na to duża szansa!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×