"Lucyfer" sezon 5. Maze, Chloe, Lucyfer i inni w latach 40. XX wieku. Co zdradzają nowe czarno-białe zdjęcia?

W 5. sezonie "Lucyfera" wygospodarowano miejsce na klimatyczny czarno-biały odcinek, który przeniesie bohaterów, ale również widzów do lat 40. XX wieku. O czym będzie? Serwis Entertainment Weekly opublikował nowe zdjęcia z planu i ujawnił kilka szczegółów. Oto one!

Multimedia

Lucyfer (Tom Ellis), Maze (Lesley Ann-Brandt), Chloe (Lauren German) i inni przeniosą się do lat 40. XX wieku w 5. sezonie "Lucyfera". Na stronie Entertainment Weekly pojawiły się właśnie nowe zdjęcia z czarno-białego 4. odcinka nadchodzącego sezonu, który nosi tytuł"It Never Ends Well for the Chicken".

Epizod utrzymany jest w klimacie kina noir i opowie o tym, co stało się, gdy tytułowy bohater odwiedził Los Angeles w latach 40. XX wieku i zanurzył się w przeszłości Maze.

Tom Ellis jest stworzony do tego stylu. Jest trochę takim Carym Grantem. Myślę, że zawsze było to wpisane w postać Lucyfera, [ta] stara szkoła, przywodząca na myśl ekstrawagancję i elegancję starego Hollywood i po prostu noir. - tłumaczy Joe Henderson.

Nowy aktor dołączył do obsady serialu. Znacie go z "Supernatural"!Zobacz więcej

Wiadomo, że Lauren German wcieli się w tym odcinku w mężczyznę. Aimee Garcia również — na opublikowanym zdjęciu widzimy ją z wąsami. Lesley-Ann Brandt będzie gwiazdą tego odcinka, widzowie dowiedzą się więcej o przeszłości Maze, a aktorka będzie miała okazję zaprezentować swój wokalny talent.

Nowe zdjęcia z 5. sezonu "Lucyfera" znajdziesz w galerii. Przypominamy, że premiera pierwszych ośmiu odcinków odbędzie się już 21 sierpnia 2020 roku. Netflix zamówił już 6. sezon "Lucyfera", który ma być już ostatni.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×