"Lucyfer" sezon 5. Pożegnanie z ważną postacią w serialu. Ktoś umrze? Fani zakładają najgorsze!

Fani serialu "Lucyfer" znowu mają powody do niepokoju. Twórcy produkcji zapowiedzieli niedawno, że w jednym z nowych odcinków nastąpi ważne pożegnanie. Czy któryś z bohaterów umrze? Widzowie zakładają już najgorsze!

Multimedia

Wszystko wskazuje na to, że druga część 5. sezonu jak i finał serialu "Lucyfera" będą dla widzów jak emocjonalny rollercoaster! Niedawno na profilu scenarzystów na Twitterze pojawił się post dotyczący przedostatniego odcinka serialu, który zatytułowano "Goodbye, Lucifer". Kto i w jakich okolicznościach będzie się żegnał z głównym bohaterem?

Rozpoczęły się zdjęcia do 6. sezonu hitowego serialu! Czy to już naprawdę koniec?Zobacz więcej

Tego na razie nie wiadomo, ale fani serialu zakładają już najgorsze i snują domysły na forach dyskusyjnych. Niektórzy twierdzą, że twórcy serialu postanowili uśmiercić jedną z ważnych postaci. Ci jednak temu w pewien sposób zaprzeczają -Do tych, którzy panikują: NIE macie pojęcia, co znaczy ten tytuł. NICZEGO nie zakładajcie, zaufajcie nam - napisał scenarzysta Chris Rafferty.

Miłośnicy "Lucyfera" wciąż czekają na datę premiery drugiej części 5. sezonu. Spekuluje się, że nowe odcinki pojawią się na Netflix dopiero latem. Z kolei 6. sezon ma być definitywnym zwieńczeniem serii o Lucyferze.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×