"Lucyfer" sezon 6. D.B. Woodside potwierdził powrót Amenadiela w nowych odcinkach! Aktor zajmie się też reżyserią!

Wiadomo już na pewno, że powstanie 6. sezon "Lucyfera". Potwierdzono też, że główną rolę ponownie zagra Tom Ellis. Teraz kolejny aktor ogłosił, że nie zabraknie go w nowych odcinkach.

Multimedia

Amenadiel w 6. sezonie "Lucyfera"

Kolejny aktor potwierdził pojawienie się w 6. sezonie "Lucyfera". Obok Toma Ellisa zobaczymy D.B. Woodside'a, który wciela się w brata głównego bohatera, Amendiela. Trudno wyobrazić sobie, aby mogło go zabraknąć, pojawia się bowiem od pierwszych odcinków serialu.

6 sezon hitu Netfliksa oficjalnie potwierdzony! Ten już rzeczywiście będzie ostatni?Zobacz więcej

Na dodatek, D.B. Woodside wyreżyseruje jeden z odcinków. "Jestem szczęśliwy, że mogę już ogłosić, iż wrócę w 6. sezonie "Lucyfera". Dodatkowo wyreżyseruję jeden odcinek finałowej serii. Mamy cudowną obsadę. Wspieramy się. Walczymy o siebie. Zatem, do roboty!" – napisał D.B. Woodside na Twitterze, a Tom Ellis nie krył w związku z tym radości.

Przypomnijmy, że to 5. sezon zapowiadany był jako finałowy. Ostatecznie jednak postanowiono przedłużyć serial o kolejną serię. Premiera najnowsze, długo wyczekiwanejj odsłony "Lucyfera" 21 sierpnia 2020 r. na Netflix.

Nowy aktor dołączył do obsady serialu. Znacie go z "Supernatural"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×