"Lucyfer". Zagadkowy tytuł 1. odcinka 5. sezonu. Co może oznaczać? Fani już spekulują!

Piąty sezon serialu "Lucyfer" będzie zwieńczeniem historii piekielnie przystojnego diabła. Ildy Modrovich za pośrednictwem Twittera podzieliła się już z fanami zagadkowym tytułem premierowego odcinka. Showrunnerka produkcji zaprosiła w ten sposób widzów do zabawy polegającej na rozszyfrowaniu skrótu.

Multimedia

Zdjęcia do 5. i zarazem ostatniego sezonu serialu "Lucyfer" rozpoczną się już we wrześniu. Fani produkcji umierają już z ciekawości na temat dalszych losów swoich ulubionych bohaterów. Showrunnerowie i członkowie obsady co jakiś czas drażnią się z nimi, publikując w Internecie szczątkowe informacje dotyczące nowych odcinków. Ostatnio Ildy Modrovich udostępniła m.in. zagadkowy skrót, który po rozwinięciu jest tytułem premierowego odcinka 5. sezonu "Lucyfera".

6. sezon jednak powstanie? Sprawdź, co trzeba zrobić, żeby Netflix nie skasował serialu!Zobacz więcej

Showrunnerka produkcji nie musiała długo namawiać fanów "Lucyfera" do zabawy. Jej profil w mig zalała fala komentarzy z propozycjami rozwinięcia skrótu R.S.D.G. Poniżej znajdziesz niektóre z nich.

Ready. Set. Devil. Go!

Rescue Satan Detective Girl

Remember Satan Dear God

Rescue Satan Destroy God

Niedługo później twórcy ujawnili na Twitterze pełny tytuł premierowego odcinka 5. sezonu "Lucyfera". Brzmi on "Really Sad Devil Guy".

Finałowy sezon "Lucyfera" będzie składał się z 16 odcinków. Twórcy już zapowiedzieli, że każda sekunda nowej serii będzie miała znaczenie. Tematem przewodnim 5. sezonu ma być "bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć". Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa "zabawka". Joe Henderson zapewniał też, pierwsza scena 5. sezonu to jedna z "lepszych rzeczy, na które kiedykolwiek wpadli*". Premiera ostatnich szesnastu odcinków "Lucyfera" odbędzie się na platformie Netflix najprawdopodobniej w 2020 roku.

Zobacz galerię

Przypomnijmy, że kiedy wiosną 2018 roku stacja FOX ogłosiła, że 3. sezon "Lucyfera" będzie już ostatnim, fani, producenci i członkowie obsady szturmem ruszyli na Twittera, gdzie pod hasztagami #saveLucifer lub #pickupLucifer próbowali uratować serial. Pomocną dłoń do diabelnie czarującego "Lucyfera" wyciągnął wtedy Netflix, który postanowił kontynuować historię Władcy Piekieł. Czwarty sezon serialu "Lucyfer" miał premierę w maju 2019 r. Złożyło się na niego 10 odcinków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×