Łukasz Kawaller WYGRAŁ "Hells' Kitchen. Piekielna Kuchnia"!

Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" został Łukasz Kawaller.

Multimedia

We wtorek 10.06.2014 miał miejsce finał pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia".

W Wielkim Finale o miano najlepszego kucharza w "Piekielnej Kuchni" zmierzyli się najmocniejsi, najsilniejsi zawodnicy, którzy przetrwali dosłownie wszystko: Katarzyna Rajkiewicz, Łukasz Kawaller i Sylwia Biały.

Drogą do ścisłego finału było rozpoznanie smaków. W tej konkurencji bezapelacyjnie wygrał Łukasz i jako pierwszy mógł przygotować się do głównego starcia. Kasia i Sylwia zremisowały i trafiły do emocjonującej dogrywki. Popisowe risotto Sylwii dało jej przepustkę do ostatniej walki w "Hell's Kitchen".

Do finałowego serwisu Sylwia i Łukasz zaaranżowali swoją część restauracji oraz wzbogacili menu restauracji o własne dania. W przygotowywaniu pomagali im uczestnicy, którzy odpadli z programu. Emocje, które gromadziły się w zawodnikach przez 10 tygodni sięgnęły zenitu! Podczas kompletowania drużyn doszło do wielkiej kłótni, gdy Sylwia wybrała Paulinę Sawicką, narzeczoną Łukasza. Sawicka nie kryła zaskoczenia i ostro sprzeciwiła się wyborowi Sylwii. Oburzona Biały opuściła restaurację tuż przed rozpoczęciem finałowego serwisu! Wszyscy zastanawiali się, czy wróci – jednak wróciła, a szef Amaro wyrzucił z kuchni Paulinę. Za nią dobrowolnie wyszedł Grzegorz Kaźmierczak.

Finaliści stoczyli morderczą walkę, ale znakomicie poradzili sobie w roli szefów kuchni "Hell's Kitchen".

Pierwszą polską edycję "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" wygrał Łukasz Kawaller.

Komentarze

Skomentuj
  • Kama (gość)

    To Sylwia zachowała się podle i paskudnie, dobrze wiedziała że Paulina nie będzie w stanie jej pomóc, skoro po przeciwnej stronie stoi jej narzeczony, którego wspiera. Zresztą ta cała Sylwia przez cały program zachowywała się jak dz*ka latała za każdym facetem jaki się pojawił choć ma rodzinę... jej zachowanie i to co wygadywała to żenada, na miejscu jej męża umarłabym ze wstydu

    04.10.2019 09:45
  • gosc (gość)

    Bardzo brzydko zachowała się jego dziewczyna Paulina w stosunku do Sylwii to nie było profesjonalne dziewczyna nie umie oddzielic pracy od zycia prywatnego. Jak dla mnie to Sylwia jest największa wygraną tego konkursu. Tak trzymaj dziewczyno! Paulina to żenada!

    10.06.2014 23:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×