"Lupin" wielkim hitem Netfliksa! Może mieć duże lepsze wyniki niż "Gambit królowej" czy "Bridgertonowie"

"Lupin" może być jednym z największych hitów 2021 roku! Francuski serial może już niedługo przebić świetne wyniki Gambitu królowej" czy "Bridgertonów". Co na to Omar Sy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Lupin" to nowy francuski serial Netfliksa, który opowiada historię Assane Diopa, chłopaka, który zdecydował się pójść w ślady dżentelmena-włamywacza, aby ten sposób móc dokonać zemsty na ludziach, którzy doprowadzili do śmierci jego ojca.

Omar Sy promował serial w Paryżu, rozwieszając plakaty w metrze. Ktoś go rozpoznał?Zobacz więcej

Produkcja z ze słynnym Omarem Sy w roli głównej szybko podbiła serca fanów na całym świecie, przyćmiewając produkcje, które jeszcze niedawno grały pierwsze skrzypce. "Lupin" w ostatnich dniach był Netfliksowym numerem jeden m.in. w Brazylii, Wietnamie, Argentynie, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, na Filipinach, a także w Polsce.

Według najnowszych prognoz przez pierwsze 28 dni od premiery serial ma obejrzeć ok. 70 milionów osób. Jeśli rzeczywiście tak będzie, to "Lupin" wyprzedzi zarówno "Gambit królowej" (62 mln), jak i "Bridgertonów" (63 mln). Jedno jest pewne, zdecydowanie będzie to najchętniej oglądany francuski serial w historii Netfliksa.

Na razie w serwisie można zobaczyć pięć odcinków serialu. Kolejna powinny trafić do biblioteki w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Zobacz galerię

"Lupin" - zwiastun Netflix

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×