Luxuria Astaroth powraca jako Zusje. Kontrowersyjna artystka rapuje o narkotykach

Luxuria Astaroth, kontrowersyjna artystka znana przede wszystkim z teledysku Donatana powraca jako Zusje. Po rocznym odwyku nagrała kawałek o... narkotykach.

Multimedia

Kamila Smogulecka czyli Luxuria Astaroth zasłynęła jako nastolatka występując w klipie Donatana, gdzie w dwuznaczny sposób ubijała masło i oblewała się mlekiem. Słowianka szybko zachłysnęła się sławą i coraz częściej sięgała po alkohol i narkotyki. Do historii przeszedł także jej wywiad u Kuby Wojewódzkiego, gdzie mówiła, że "pluje szatanowi w ryj".

Magda Wójcik odebrała swoją nagrodę! Teraz szuka dla niej... imienia!Zobacz więcej

Luxuria przeszła właśnie roczny odwyk od narkotyków, ale nadal marzy o karierze w showbiznesie. Tym razem chce zaistnieć jako wokalistka. Zmieniła pseudonim na Zusje i wypuściła swój teledysk do utworu "Pierwszy śnieg", w którym rapuje o narkotykach. Jak zapewnia artystka, utwór odnosi się oczywiście do jej przeszłości.

Dokładnie rok temu poszłam na terapię. W dalszym ciagu pracuję nad sobą. Jestem dla siebie dobra, uczę się swoich emocji. Niech moja historia będzie przestrogą i ostrzeżeniem. Tym kawałkiem przeniosłam się w przeszłość, tak było WTEDY...

Artystka przyznała w rozmowie z WP Gwiazdy, że odwyk był najlepszą decyzją w jej życiu.

Naprawdę bardzo dużo pokory tam się nauczyłam. To był w ogóle fantastyczny czas, ja wtedy zrozumiałam tak naprawdę, co znaczy bliskość drugiego człowieka, bo ja wcześniej bardzo nienawidziłam ludzi, stąd też to moje zachowanie myślę.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×