"M jak miłość" odcinek 1563. Barbara, Marysia i Kinga wkroczą do akcji, by pogodzić Piotrka i Pawła! Co z tego wyniknie? [CO SIĘ WYDARZY]

W 1563. odcinku "M jak miłość" Barbara, Marysia i Kinga będą miały dość sytuacji między Piotrkiem i Pawłem. Wszystkie trzy wkroczą do akcji! Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"M jak miłość" odcinek 1563. we wtorek, 2.02.2021 o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Piotrek (Marcin Mroczek) pogodził się już z Kingą (Katarzyna Cichopek-Hakiel), ale nadal nie rozmawia z Pawłem (Rafał Mroczek). W 1563. odcinku "M jak miłość" ich babcia i matka będą już miały dość tej sytuacji!

Franka wyzna Pawłowi miłość! Spędzą razem noc, a Zduński zgodzi się poznać rodziców dziewczyny? Zobacz więcej

Najpierw Barbara (Teresa Lipowska) zaprosi obu bliźniaków na obiad, a Maria (Małgorzata Pieńkowska) spróbuje namówić Piotra do zgody z bratem.

- Powiedz, dlaczego jesteś taki zawzięty? O co ci właściwie chodzi?
- Był nielojalny. Mało?(...) Pewnych rzeczy po prostu się nie robi!
- Przecież dobrze wiesz, że Paweł nigdy nie zrobiłby ci żadnego świństwa… Piotrek, ty musisz z nim pogadać! Tak nie może dalej być! Zresztą, będziesz miał okazję na jutrzejszym obiedzie w Grabinie… Paweł też tam będzie, babcia go zaprosiła.

Kiedy Zduński usłyszy o planach babci, od razu się na to nie zgodzi i oświadczy, że nie pojedzie do Grabiny. Wtedy do akcji wkroczy Kinga i zrobi mężowi awanturę. - A właśnie, że pojedziesz! Możesz się sobie obrażać na Pawła do końca świata... ale pojedziesz do Grabiny ze względu na babcię, na mamę i na mnie! Słyszysz?! - nakrzyczy na niego.

"M jak miłość" - zobacz streszczenia odcinków!

W tym czasie Barbara zajmie się przekonywaniem Pawła, więc go odwiedzi. Kiedy usłyszy, że nie ma żadnej poprawy w jego relacji z bratem, bardzo się zmartwi. - Długo nie mogłem się z tym pogodzić… Ale tyle już razy próbowałem spotkać się, pogadać, że… po prostu w pewnym momencie to sobie odpuściłem - wytłumaczy jej.

Starania Barbary, Marysi i Kingi na niewiele się zdadzą, ale braciom pomoże dopiero... intryga Kamili (Anna Gorajska)! Dopiero wtedy zaczną ze sobą rozmawiać...

Kamila naśle na Piotrka bandytów! Uratuje go... Paweł?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×