Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozwodzą się po 23 latach małżeństwa?

W poniedziałek (7.10) w mediach gruchnęła wiadomość o tym, że Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska zdecydowali się na rozwód po 23 latach małżeństwa! Jak wynika z ustaleń prasy popularny dziennikarz i prezenterka rozstali się w przyjacielskiej atmosferze.

Multimedia

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska rozstali się!

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska pobrali się w 1996 roku. Para ma dwóch synów, Franciszka (ur. 1997) i Juliana (ur. 2006). Uchodzili dotąd za zgodne, dobrane i kochające się małżeństwo. Niestety w poniedziałek (7.10) magazyn Party poinformował o ich rozstaniu.

Uzgodnili, że rozwiodą się za porozumieniem stron, dogadali się też w sprawie podziału majątku i opieki nad młodszym synem, więc rozwód powinien być orzeczony już na pierwszej rozprawie - twierdzi źródło magazynu.

Popularny teleturniej znika z anteny! Kiedy ostatni odcinek?Zobacz więcej

Wspomniany wcześniej magazyn donosi, że drogi Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej rozeszły się już jakiś czas temu. Po 23 latach małżeństwa udało im się jednak rozstać z klasą. Podobno żadne z nich nie będzie płaciło alimentów, a opieką nad niepełnoletnim Julianem mają się podzielić naprzemiennie.

Popularny dziennikarz sportowy i trenerka zmiany nie skomentowali na razie tych doniesień.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tremo (gość)

    Botoksowa pani, walnie sobie nowe tatoo i poszuka młodszego pana. Odwaliło raszpli.

    09.10.2019 20:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×