Maciek Rock trafił na dywanik za stroje z "Must be the music" [ZDJĘCIA]

Prowadzący "Must Be The Music. Tylko Muzyka" narobił sobie problemów. A wszystko z powodu... ekscentrycznych strojów, w których Maciek Rock pojawia się na scenie show Polsatu.

Multimedia

Stroje Rocka bardzo często budzą kontrowersje. Okazuje się, że nie tylko wśród widzów. Z powodu jednej ze stylizacji, Maciej został wezwany na dywanik!

  • To była marynarka z "rzeźbionymi" ramionami przerobiona z damskiej sukienki. Ciasna i niewygodna jak kołnierz ortopedyczny. Trafiliśmy za to na dywanik i przez kolejne dwie edycje byliśmy pod stałym nadzorem - zdradził w magazynie InStyle Maciej Rock.

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ PÓŁFINALISTÓW 8. EDYCJI "MUST BE THE MUSIC. TYLKO MUZYKA!" [ZDJĘCIA] "MUST BE THE MUSIC", 9.11.2014. PO FINAŁU PRZESZLI PATSIN M SKI BLUE I MARIA MARKIEWICZ

Prowadzący "Must Be The Music " nie zamierza jednak przestać eksperymentować z modą. - Z moją stylistką chcemy przekraczać granice, pokazać, że faceci nie muszą nosić wyłącznie czarnych garniturów, koszuli i krawata. Mógłbym co tydzień mieć grzeczne, świetnie skrojone marynarki. Wtedy cieszyliby się reżyser, pani dyrektor i moja mama. Ale to jest pójście na łatwiznę - mówi Maciek Rock, który najlepiej czuje się podobno w spranych dżinsach i koszulce.

Ciekawe w jakim stroju pojawi się w najbliższą niedzielę podczas drugiego półfinałowego odcinka "Must Be The Music"? Będziecie oglądać?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×