"Mad Men". Sekunda z każdego odcinka w jednym filmiku. To wideo sprawi, że będziecie chcieli obejrzeć serial jeszcze raz! [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Mad Men” podbił serca widzów na całym świecie. Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu z Jonem Hammem w roli głównej, to najwyższa pora nadrobić zaległości. Podjęcie decyzji z pewnością ułatwi wam fanowski filmik złożony z sekundowych fragmentów z każdego odcinka "Mad Mena".

Multimedia

"Mad Men" to nagrodzony pięcioma statuetkami Złotych Globów serial opowiadający o złotej erze amerykańskiej reklamy. Produkcja AMC zachwycił krytyków i widzów nie tylko świetnie napisaną historią, ale też szczegółowym oddaniem wyjątkowości lat sześćdziesiątych.

"Mad Men" stał się również przepustką do kariery dla odtwórców głównych ról: Jona Hamma ("Unbreakable Kimmy Schmidt"), January Jones ("The Last Man on Earth"), Elisabeth Moss ("Opowieść podręcznej") oraz Christiny Hendricks ("Hap i Leonard").

Najlepsze seriale dostępne na Netflix! Co warto obejrzeć?Zobacz więcej

Serial zadebiutował w 2007 roku i doczekał się w sumie 92 odcinków wyemitowanych w siedmiu seriach. Jeśli jeszcze nie oglądaliście "Mad Mena", albo chcielibyście powrócić do tej produkcji po latach, to fanowski filmik, złożony z sekundowych fragmentów z każdego odcinka "Mad Mena", z pewnością ułatwi wam podjęcie decyzji!

Zobaczcie niesamowite wideo, które zachęca do oglądania!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×