Madagaskar III - film, recenzja, opinie, ocena

Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman próbują wrócić do nowojorskiego zoo. Przemierzają Europę ścigani przez kolekcjonerkę trofeów.

Multimedia

NASZA OCENA: 4/5

Lew Alex, zebra Marty, hipopotamica Gloria i żyrafa Melman próbują wrócić do nowojorskiego zoo w Central Parku. Pozostawiwszy za sobą Afrykę, lądują w Europie, w Monte Carlo, gdzie w wyniku niefortunnego zbiegu okoliczności trafiają na listę ściganych przez Chantel DuBois – francuską oficer kontroli zwierząt, której nie bardzo jest w smak, że w jej rewirze na wolności hulają zwierzęta z zoo.

Do tego ekscytuje ją możliwość upolowania pierwszego lwa w swoim życiu! Aby ujść cało z tej opresji, grupa, do której dołączają pingwiny i król lemurów Julian XIII, samozwańczy władca absolutny, postanawia działać w przebraniu. Przyłącza się do wędrownego cyrku i realizuje prosty plan: odkryć swoje talenty, rzucić Europę na kolana i pojechać do Nowego Jorku.

W cyrku drużyna Aleksa zyskuje nowych przyjaciół: tygrysa Vitalija i lwa morskiego Stefano. Alex zakochuje się w gepardzicy o imieniu Gia, a Julian od pierwszego wejrzenia w niedźwiedzicy Soni… O tym, czy trzecia część jest udanym przedsięwzięciem, najlepiej świadczy porównanie jego przychodów z częścią poprzednią. Próbę tę „Madagaskar III” przeszedł znakomicie, zarabiając więcej niż „Madagaskar II”. Studio DreamWorks zapowiedziało realizację czwartej części filmu.

dp

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×