"Magazyn Ekspresu Reporterów". Michał Olszański odsunięty od prowadzania programu TVP. Wiadomo, kto go zastąpi

Michał Olszański nie będzie już prowadził "Magazynu Ekspresu Reporterów" w TVP1. Dziennikarz przyznał, że całkiem żegna się z Telewizją Polską. Co się stało?

Multimedia

Michał Olszański żegna się z TVP

"Magazyn Ekspresu Reporterów" to cykliczny program studyjny emitowany na żywo w TVP1. Autorzy magazynu przedstawiają reportaże o tematyce społecznej, a zaproszeni do studia goście komentują obejrzane materiały. Od początku gospodarzem był Michał Olszański, który w maju 2019 roku został odsunięty od prowadzenia "Pytania na śniadanie". Okazuje się, że nie zobaczymy go już także w "Magazynie...".

Wiemy, kto zastąpi Michała Olszańskiego! Jak wypadnie jako prowadzący?Zobacz więcej

- Po 21 latach nadszedł czas rozstania z TVP. Nie będę miał okazji, by na antenie podziękować widzom, dlatego czynię to tutaj. To był zaszczyt gościć w Państwa domach we wtorki wieczorem, ogromna radość z faktu, że prezentujemy uczciwy, rzetelny i ciekawy program. Szacunek i podziękowanie za to, że Państwo tak reagowali na nasze reportaże - powiedział Olszański w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach Michał Olszański miał poprowadzić w zastępstwie za zwolnionego dyrektora radiowej Trójki Jakuba Strzyczkowskiego audycję "Zapraszamy do Trójki". Na kilka minut przed wejściem do studia dowiedział się, że tego nie zrobi. Nieoficjalnie mówi się, że w magazynie TVP Olszańskiego zastąpi Mirosław Rogalski, wicedyrektor Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Agnieszka Szydłowska po 15 latach zwolniona z TVP! Co się stało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×