Magda Gessler poprowadzi nowy program w TVN i zarobi 600 tysięcy złotych więcej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Magda Gessler to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd TVN. Jak donosi teraz jeden z tabloidów popularna restauratorka dostała od TVN kolejną propozycję. Za prowadzenie nowego programu miałaby zarabiać 600 tysięcy złotych więcej! Ile w tym prawdy?

Multimedia

Magda Gessler to niekwestionowana gwiazda TVN. Restauratorka, która pracuje przy takich formatach jak "Kuchenne Rewolucje", "MasterChef" czy „Sexy Kuchnia Magdą Gessler" miałaby poprowadzić jeszcze jeden program. Tak przynajmniej twierdzi "SE". Tabloid donosi, że włodarze stacji planują dla niej nowy format, w którym jeździłaby po Polsce i szkoliła kucharzy. Za prowadzenie kolejnego programu otrzymałaby dodatkowe 600 tysięcy złotych rocznie.

Uczestniczka skrzywdzi Magdę Gessler? Zobacz przedpremierowy fragment! [WIDEO]Zobacz więcej

Co na to sama zainteresowana? Głos w sprawie zabrała póki co menadżerka gwiazdy - Aleksandra Skwarek, która w rozmowie z "Galą" odniosła się do plotek.

Magda jest w swoim najlepszym momencie swojej kariery. Otrzymuje dużo propozycji i możliwości współpracy. Ma świetne relacje z TVN i ciężko pracuje na sukces swoich programów, które mają fenomenalne wyniki! Przyszłość pokaże, czy zaangażuje się w kolejne działania i czy czas jej na to pozwoli. Póki co to nasz jedyny komentarz w tej sprawie - powiedziała Skwarek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×