"Magia nagości. Polska". Beata Olga Kowalska poprowadzi randkowe show, w którym uczestnicy występują nago! Doktorowa z serialu "Ranczo" w nowej roli!

Polską edycję show randkowego "Magia nagości" w Zoom TV poprowadzi Beata Olga Kowalska, popularna polska aktorka znana m.in. z kultowego serialu "Ranczo", w którym zagrała uwielbianą przez widzów Panią Doktorową. Zoom TV wyemituje "Magię nagości. Polska" już w maju tego roku.

Multimedia

BEATA OLGA KOWALSKA POPROWADZI PROGRAM "MAGIA NAGOŚCI. POLSKA"!

Postać Pani Doktorowej w kultowym serialu "Ranczo" to najpopularniejsza telewizyjna kreacja Beaty Olgi Kowalskiej, która przyniosła jej ogólnopolski rozgłos, uznanie i sympatię widzów. Już wiosną tego roku aktorka poprowadzi polską edycję show randkowego "Magia nagości", którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. "Magia nagości. Polska" to najdroższa produkcja w ponadczteroletniej historii Zoom TV.

Wiem, że „Magia nagości” to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. „Magia nagości” to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada – mówi o swoim udziale w programie Magia nagości. Polska Beata Olga Kowalska.

Powstanie polska wersja kontrowersyjnego randkowego programu! Uczestnicy show występują nago!Zobacz więcej

Aktorka przekonuje, że na udział w polskiej edycji "Magii nagości" zdecydowała się również ze względu na swoje doświadczenie zawodowe.

Swoim występem w polskiej edycji „Magii nagości” chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej – dodaje Beata Olga Kowalska.

Już wkrótce ruszą zdjęcia do kontynuacji "Rancza"? Paweł Królikowski zostanie zastąpiony innym aktorem?Zobacz więcej

Beata Olga Kowalska jest aktorką teatralną i telewizyjną. Absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, była związana m.in. z Teatrem Nowym i Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz Teatrem Muzycznym w Gdyni. Wystąpiła w najpopularniejszych polskich serialach telewizyjnych. Oprócz serialu Ranczo były to m.in. takie produkcje, jak M jak miłość, Plebania i Ojciec Mateusz. Brała udział w popularnym programie rozrywkowym Twoja twarz brzmi znajomo, w którym wcielała się w postaci m.in. Ewy Demarczyk, Muńka Staszczyka z zespołu T.Love oraz Pink. W ostatnich latach występuje w popularnych musicalach (m.in. Mamma Mia!, Teatr Muzyczny Roma; Nędznicy, Teatr Muzyczny w Łodzi; Czarownice z Eastwick, Teatr Syrena w Warszawie; Boska, Teatr Polski w Bielsku Białej).

Magia nagości. Polska to niezwykły show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku. Program jest oparty na brytyjskim formacie Naked Attraction, który powstał dla jednego z największych brytyjskich nadawców Channel 4 (Channel 4, podobnie jak BBC, ma status nadawcy publicznego). Brytyjską wersję Naked Attraction prowadzi pisarka i dziennikarka Anna Richardson.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Misiek (gość)

    Super babka myślę że sprawdzi się oglądam niemiecka wersję super program

    16.04.2021 19:24
  • gość (gość)

    Beata Olga Kowalska Prowadzącą Polską Edycję Naked Attraction Magia Nagości Polska na kanale ZOOM TV

    13.04.2021 21:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×