Majówka gwiazd. Jak i gdzie długi weekend majowy spędzają Rusin, Majdanowie, Wendzikowska i inni?

Majówka 2019 w pełni! Jak długi weekend majowy spędzają aktorzy, wokaliści, dziennikarze i celebryci? Dokąd wyjechali na majówkę? Wybrali Polskę czy ciepłe kraje? Przekonajcie się sami!

Multimedia

Każdy potrzebuje chwili wytchnienia. Świetną okazją ku temu jest weekend majowy, który w tym roku jest wyjątkowo długi. Wiele gwiazd postanowiło wyruszyć zagranicę, aby zaznać tropikalnego słońca. Są też i tacy, którzy zdecydowali się odkrywać piękno polskiej natury.

Katarzyna Cichopek na wakacjach na Cyprze. "Pięknie tu jest!"Zobacz więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan chwilę przed majówką kończyła prace na planie 4. edycji "Projektu Lady". Opowiedziała wtedy o swoich planach. - Jedziemy w piękne miejsce w Polsce - wyznała. Prezenterka przyznaje, że warto doceniać piękno naszego kraju. - Często mamy skłonność do tego, żeby uciekać gdzieś, gdzie jest ciepło - powiedziała. Teraz chętnie dzieli się zdjęciami z rodzinnego wypoczynku na Mazurach.

Niektórzy wybrali się jednak w dalekie podróże. Rafał Brzozowski zwiedza Stany Zjednoczone, w tym popularne parki narodowe. Klaudia Halejcio odpoczywa w luksusowym Dubaju, a Katarzyna Glinka spędza czas z rodziną na słonecznej Sardynii. Kto jeszcze wybrał się na majówkę? Zobacz zdjęcia!

Doda zrezygnowała z blondu i zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×