"Make me over. Wielka zmiana" odcinek 1. Joanna Horodyńska zmieni "mamuśkę" w seks bombę? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

W premierowym odcinku programu "Make me over. Wielka zmiana", który zagości na antenie Polsat Cafe 25 kwietnia o godz. 21:00 zobaczymy kilka uczestniczek, które będą starały się w 60 sekund przekonać jurorów, że to właśnie one najbardziej potrzebują metamorfozy.

Multimedia

"Make me over. Wielka zmiana" w środy o godz. 21:00 w Polsat Cafe! - sprawdź program tv

W "Make me over. Wielka zmiana"usłyszymy wiele wzruszających historii, które doprowadzą niemal do łez jurorów programu Joannę Horodyńską – stylistkę, Ewę Minge – projektantkę oraz Marcina Mańkę – trenera personalnego. Natasza Urbańska jako prowadząca program przedstawi w tym odcinku m.in. Paulinę - młodą mamę, która chciałaby wrócić do formy po urlopie wychowawczym.

Zobacz zwiastun nowego programu Nataszy Urbańskiej w Polsat Cafe! [WIDEO]Zobacz więcej

Gdy minęło 60 sekund jej prezentacji Joanna Horodyńska powiedziała: - Bardzo Ci zazdroszczę tej dwójki dzieci, tego Twojego szczęśliwego świata, który sprawia, że u Ciebie niewiele trzeba zmieniać. Zazdroszczę Ci tego bo mi nie było to dane i chyba nie będzie, a chciałabym też to poczuć, dlatego też liczę na to, że trochę mi o tym opowiesz. Czy Paulina zdecyduje aby jej metamorfozę przeprowadziła właśnie Joanna?

Kolejną uczestniczką będzie Jagoda, która na co dzień opiekuje się swoim tatą i brakuje jej czasu aby zająć się sobą. Czy jej historia przemówi do serc jurorów? Kogo jeszcze poznamy w programie? Czego za kulisami programu dowie się o uczestniczkach tego odcinka Mamiko, jedna z najpopularniejszych Youtuberek? Jakie będą efekty wielkiej zmiany? Przekonamy się w środę w Polsat Cafe o godz. 21:00

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×