Małgorzata Klara dołączyła do obsady "Coronation Street". Mamy zdjęcia z planu!

Wielki sukces polskiej aktorki! Małgorzata Klara - znana aktorka teatralna i telewizyjna - pojawi się w serialu "Coronation Street".

Multimedia

Małgorzata Klara aktorka teatralna i telewizyjna, laureatka licznych nagród teatralnych, wiele lat związana z Teatrem Współczesnym w Szczecinie, obecnie współpracująca z Och Teatrem w Warszawie. Ostatnio można ją było zobaczyć między innymi w serialu „Na wspólnej”, gdzie wcieliła się w postać śmiertelnie chorej Magdy Lipiec. Na emisję czeka „Pitbull” w reżyserii Patryka Vegi.

"Coronation street" - najdłużej, bo od 1960 roku, nadawany serial telewizyjny w Wielkiej Brytanii z oglądalnością ok. 7 milionów. Tytułowa Coronation Street, to fikcyjna ulica w Menchesterze , gdzie kręcony jest serial. To właśnie perypetie kolejnych pokoleń jej mieszkańców są główną osią fabuły. Serial cieszy się dużą popularnością Wielkiej Brytanii, a także Australii i Nowej Zelandii.

Małgorzata Klara jest pierwszą Polką, która dołączyła do obsady tego serialu. Zagra Julię Odriscoll - czarującą kobietę sukcesu, z ogromnym majątkiem, która wiedzie idealne życie u boku kochającego męża… Ale czy to przypadkiem nie są pozory? Czy jej pozycja towarzyska nie jest zagrożona? Jaki los czeka piękną Julię? To wszystko w Coronation Street na antenie ITV już od grudnia 2015 roku. Kolejne odcinki z Małgorzatą Klarą jako Julią Odriscoll przed nami.

Komentarze

Skomentuj
  • pan kador (gość)

    http://coronationstreet.wikia.com/wiki/Julia_O'Driscoll

    07.01.2016 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×