Małgorzata Opczowska-Łęska na czułej randce z mężem! Miłość kwitnie!

Małgorzata Opczowska-Łęska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jej mąż, Jacek Łęski-Opczowski również związany jest z TVP. Para właśnie wybrała się na czułą randkę. Miłość kwitnie!

Multimedia

Małgorzata Opczowska-Łęska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Jej mąż, Jacek Łęski-Opczowski również związany jest z TVP. Para właśnie wybrała się na czułą randkę. Miłość kwitnie!

Jacek Łęski-Opczowski był pierwszym, polskim korespondentem, który 24 lutego spakował się w mały plecak i samodzielnie przedostał się do bombardowanej Ukrainy. Miał jechać na kilka dni, zrobiło się z tego pięć długich tygodni reporterskiej misji, naznaczonej adrenaliną i podskórnym lękiem.

Jacek jest wspaniałym dziennikarzem i dobrym człowiekiem. Chciał być w centrum wydarzeń i przekazać światu, z jakim okrucieństwem mierzą się niewinni Ukraińcy w starciu z rosyjskim agresorem. Nie każdego byłoby na to stać. Najtrudniejsze były pierwsze dwa tygodnie, zdarzało się, że nie mieliśmy żadnego kontaktu. Nie zawsze był zasięg, spędził parę nocy w schronie - mówi Małgorzata Opczowska-Łęska.

Małgorzata Opczowska posłała synka do szkoły klasztornej. Rozwódka twierdzi, że jest "konserwatywna"Zobacz więcej

Po trzech tygodniach spędzonych w domu na warszawskim Mokotowie, dziennikarz ponownie wyjechał do Ukrainy, skąd, między innymi z Donbasu relacjonował bieżącą sytuację. Jacek Łęski od miesiąca jest już na stałe w Warszawie i cieszy się obecnością ukochanej żony i każdą wspólną chwilą. "Oboje źle znosiliśmy rozłąkę. Mam zresztą wrażenie, że Małgosi było trudniej. Ja będąc na miejscu wiedziałem co się dzieje i kontrolowałem ryzyko. Ona mogła tylko mieć nadzieję, że nic złego się nie stanie. Myślę, że to doświadczenie jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyło" - przyznał.

Dziennikarze wybrali się na zakupy i niespieszną kawę, co w ostatnim czasie było niemożliwe. Wystarczy spojrzeć na ich mowę ciała, żeby wiedzieć, jak silne uczucie ich łączy. Niech to będzie najlepszym komentarzem i dobrą wróżbą na to, że dojrzała miłość jest możliwa.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Telewidz (gość)

  Debile

  26.06.2022 13:58
 • Janusz (gość)

  Bardzo ich lubie. Fajni. Normalni. Widać ze szczęśliwi

  25.06.2022 16:13
 • Renata (gość)

  Wszystkiego najlepszego dla Was jesteście super🙂

  25.06.2022 10:52
 • ***** *** (gość)

  Ona koń i ten pajac, chodząca reklama filmu - głupi i głupszy.

  24.06.2022 18:50
 • Widz (gość)

  Małgosia cudna. Dobrze że jest szczęśliwa

  24.06.2022 12:24
 • Lucyna (gość)

  Piękna para. Wspaniali ludzie i dziennikarze

  24.06.2022 12:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×