Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan o szczęśliwym roku z Heniem. Chłopiec pójdzie w ślady ojca i zostanie piłkarzem?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan byli gośćmi wtorkowego (29.12) wydania "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedzieli o szczęśliwym roku z synkiem Henrykiem. Dumny tata chce, aby chłopiec został piłkarzem. Czy tak będzie?

Multimedia

Dla wielu 2020 rok był trudny, ale dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana okazał się bardzo szczęśliwy. Para w czerwcu br. powitała na świecie synka Henryka, który jest oczkiem w głowie dla całej rodziny.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan opowiedzieli we wtorek (29 grudnia) w "Dzień Dobry TVN" o ostatnich, wyjątkowych miesiącach i ich skarbie – synu Henryku.

Ogólnie przyjęło się mówić, że ten rok to czas niefortunny, zły i taki, który sprawił dużo nieszczęść. Tymczasem dla nas był to rok bardzo szczęśliwy. Urodził nam się synek, więc niezależnie co by się działo innego w naszym życiu to ten rok i tak będzie dla nas wyjątkowy - wyznała prowadząca programu "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i synami w strojach z "Opowieści podręcznej". To kolejny mocny wpis!Zobacz więcej

Henryk Majdan pójdzie w ślady ojca i zostanie piłkarzem?

Radosław Majdan marzy, aby jego synek spróbował swoich sił w piłce nożnej. Chłopiec ma ponoć predyspozycje, aby zostać w przyszłości bramkarzem.

Jestem blisko teraz, żeby potem go do tego namówić. Jeżeli będzie szedł w kierunku baletu, to nie będę mu robił problemu, natomiast na pewno zabiorę go na mecz, nie balet. Razem dzisiaj oglądamy mecze w telewizji. Sadzam go, żeby dźwięk stadionu dobrze mu się kojarzył – żartował na kanapie "Dzień Dobry TVN" Radosław Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała:

Byliśmy na usg i Henio miał tak mocno otwarte palce i Radosław mówi: On ma szeroki rozstaw palców, idealny do bramkarza. Ja myślałam, że on żartuje. Patrzę na niego – a on jest śmiertelnie poważny – wspominała dumna mama.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN,x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×