"Mali Giganci 3" odcinek 4. Odpadła Drużyna Agustina! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 4. odcinku trzeciej edycji "Małych Gigantów" pierwsza drużyna musiała pożegnać się z programem. Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

Supermocne, Atomy Romy i Drużyna Agustina wystąpiły w poprzednim odcinku. Pierwsze dwie ekipy zdobyły 29,7 pkt, a trzecia - 29,4. Czas na kolejne trzy drużyny. Na początek Tytani Rafała Brzozowskiego. Agata i Magda zaśpiewały "All About That Bass" z repertuaru Meghan Trainor. - Podczas tego występu studio zamieniło się w wielką torbę z landrynkami, a wy byłyście z nich najsłodsze - powiedział po występie Kuba Wojewódzki. Jurorzy przyznali dziewczynkom po 10 punktów. Wiktoria zaprezentowała się w piosence "Malowana lala", a Ada i Laura zatańczyły w rytm "24k" Bruno Marsa. - To było bardzo wyraziste - zauważyła Agnieszka Chylińska. Kalambury w drużynie trwały zaledwie 48 sekund.

Co się wydarzyło w odcinku? Czy ktoś odpadł? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czas na Pogodne dzieciaki Omeny Mensah. Pierwsi zaśpiewali Franek i Ula, a ich piosenka to "I say a little prayer" Arethy Franklin. - Jesteś przepiękna, ale przede wszystkim jesteś wybitną wokalistką - zwróciła się do Uli Agnieszka. Zosia wyrecytowała wiersz Jana Brzechwy "Ryby, żaby i raki". Jurorzy byli pod wrażeniem dykcji Zosi. Na koniec Iga i Igor zatańczyli do piosenki "Don't let me down" The Chainsmokers. - Byliście absolutnie czyści i bezwstydnie prawdziwi - oznajmiła Sonia Bohosiewicz. Po występach Pogodnych, w quizie wzięły udział maluchy z każdej z ekip: Zosia, Wiktoria i Oskar. Odpowiadali na takie pytania jak m.in. co to znaczy, że ktoś jest na diecie; kto to jest kura domowa; czym zajmuje się prezes i co to jest wieczór panieński.

Trzecia drużyna to Niezłomni Jarka Bieniuka. Oskar zaśpiewał "Say something" z repertuaru A Great Big World i Christiny Aguilery. Sonia Bohosiewicz i Agnieszka Chylińska stwierdziły, że to był bezpieczny występ. - Leonardo DiCaprio dostał Oscara, to ty powinieneś dostać Leonardo DiCaprio - zauważył natomiast Kuba Wojewódzki. Czas na drugiego Oskara - malucha, który zaśpiewaj "Kombinuj dziewczyno". Ola i Ignacy zatańczyli z niezwykłym wdziękiem do piosenki "Valerie" Amy Winehouse. W kalamburach Niezłomni potrzebowali zaledwie 21 sekund.

Krupińska, Gąsiorowska i Egurrola zaprezentowali swoje drużyny! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po podliczeniu wszystkich punktów okazało się, że to Niezłomni mają najmniej punktów. Za kalambury otrzymali jednak dodatkowy punkt. Kuba Wojewódzki przyznał też jeden punkt za quiz. Trafił on do Oskara z Niezłomnych i tym samym drużyna Jarka Bieniuka wysunęła się na prowadzenie!

Jako pierwsza z "Małych Gigantów" odpadła Drużyna Agustina!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Nie powinni odpaść Byli świetni i najlepsi

  27.11.2017 16:30
 • graza (gość)

  Od początku drugiego odcinka widać było, że P.Kuba chce wyeliminować P. Agustina. W pierwszym odcinku dawał same dziewiątki, a w drugim, wiedząc że są ostatni nagle same dziesiątki, chociaż wcale nie byli lepsi??? Prywatne animozje kosztem dzieci??? Bardzo się zawiodłam na Panu Wojewódzkim!!!!

  26.11.2017 21:54
 • Drużyna Augustina była najleprza (gość)

  Drużyna Augustina była najleprza . Szkoda , że odpadły.

  26.11.2017 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×