"Małżeństwo od pierwszego wejrzenia" - 3. sezon od 9 lutego na Lifetime

W dzisiejszych czasach niełatwo odnaleźć prawdziwą miłość. Czemu więc nie skorzystać z pomocy profesjonalistów? Zdecydowali się na to bohaterowie eksperymentu społecznego, w którym ślubuje się miłość, wierność i uczciwość małżeńską osobie spotkanej dopiero… przed ołtarzem! W trzecim sezonie "Małżeństwa od pierwszego wejrzenia" poznamy sześcioro nowych śmiałków, którzy postanowili swój los powierzyć ekspertom.

Multimedia

Cortney i Jason oraz Jamie i Doug to dwie pary, których uczucie zawiązało się w pierwszym sezonie formatu "Małżeństwo od pierwszego wejrzenia". Z pewną dozą nieśmiałości i dość sporą dawką lęku podchodzili do eksperymentu, ale nie dość, że po sześciu wspólnie spędzonych tygodniach zdecydowali się zostać razem, to dziś stanowią bardzo udane, szczęśliwe małżeństwa. Czy zatem warto korzystać z pomocy profesjonalistów?

- Świat zmierza w kierunku specjalizacji. Kiedy zepsuje Ci się samochód – oddajesz go do mechanika, w sprawie finansów – korzystasz z doświadczenia doradcy finansowego. Może więc w kwestii małżeństwa i związków warto skorzystać z porady eksperta? - mówi psycholog Ewa Klepacka-Gryz, komentująca wyniki ogólnopolskiego badania Jak kochają Polacy?, przeprowadzonego na zlecenie telewizji Lifetime. - Jestem przekonana, że po przeprowadzeniu wnikliwych badań, testów i wywiadów z potencjalnymi małżonkami można połączyć ludzi w pary idealne – dodaje.

Liczba osób zgłaszających się do kolejnych edycji "Małżeństwa od pierwszego wejrzenia" stale rośnie. Do trzeciego sezonu zgłosiło się ponad 20 000 osób. Specjaliści: terapeuta, antropolog, doradca duchowy i psycholog kliniczny – tworzą pary, które mają według nich szansę zostać szczęśliwymi małżeństwami. W nowym sezonie poznamy 31-letniego Neila Bowlusa, magistra biologii, który bardzo wierzy w metodę profesjonalnego matchmakingu, bo jego dziadkowie zostali zeswatani i są bardzo szczęśliwą parą. Zobaczymy też 30-letnią Ashley, która na co dzień opiekuje się dziećmi i studiuje pielęgniarstwo. Przed nami także historia 30-letniej managerki w banku – Sam oraz 27-letniego Tresa, który jest brand managerem luksusowych samochodów. Do tego 29-letni romantyk David i 26-letnia organizatorka eventów Vanessa. Zobacz, z kim połączą naszych bohaterów eksperci oraz sprawdź, czy i w tej edycji zrodzi się prawdziwa miłość.

"Małżeństwo od pierwszego wejrzenia", sezon 3. we wtorki od 9 lutego o godzinie 22:30 na Lifetime!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×