"Mam Talent" 22.11.2014. Do finału przeszli Alter Trio i Julia Olędzka [ZDJĘCIA]

Zobacz, co wydarzyło się w 4. półfinale programu "Mam Talent"!

Multimedia

Jako pierwsi wystąpili Bucket Guys. Zdaniem Agustina Egurroli, chłopaki poszli na łatwiznę, bo oprócz wiader, na scenie pojawiło się także wiele instrumentów i innych gadżetów. Małgorzata Foremniak również z rozrzewnieniem wspominała występ castingowy, podczas którego to wiadra były na pierwszym planie.

  • Tak dobrze muzycznie nigdy nie było - powiedziała Agnieszka Chylińska po występie F.O.U.R.S. Collective. Zdaniem Agustina Egurroli to czas, aby zespół zdobył świat. Następny na scenie pojawił się Teatr Czarnego Tła. Małgorzata Foremniak stwierdziła, że występ był widowiskowy, ale nic nowego nie wniósł do programu. Pozostali jurorzy wskazali natomiast, że to, co pokazała grupa, było lepsze niż podczas castingów.

Cyrkland Kobra jak zwykle wyzwoliła w jurorach wiele skrajnych emocji. - Zjadam ciebie w całości - wyznała Małgorzata Foremniak. Całkowitą zmianę klimatu zafundowała Pin Up Candy. Burleska uczestniczki odjęła mowę Agustinowi, który zaapelował do wszystkich mężczyzn, aby głosowali na Candy.

Występ chłopaków z Top Toys zaskoczył jurorów. - To już nie tylko taniec, ale prawdziwy performance - wskazał Agustin. Agnieszka Chylińska wyznała natomiast, że chciałaby, aby Top Toys wygrali. Julia Olędzka utworem z disneyowskiego filmu "Kraina lodu" wprowadziła wszystkich w bardzo zimowy klimat. - Dzięki za piękny występ - zwróciła się do uczestniczki Agnieszka Chylińska. Alter Trio zachwyciło jurorów. - Wystąpiliście ostatni, a ostatni są najlepsi - zaznaczyła Małgosia Foremniak.

Przed ogłoszeniem wyników wystąpili finaliści 5. edycji "Mam Talent" - Multi Visual. Następnie, Marcin Prokop i Szymon Hołownia poinformowali, że najwięcej głosów widzów otrzymali panowie z Alter Trio. Drugą finalistką, wybraną przez jurorów, została Julia Olędzka. ====

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×