"Mam talent". Agnieszka Chylińska jak kameleon. Zobacz, jak przez lata zmieniała się artystka!

Agnieszka Chylińska została jurorką "Mam talent" w 2008 roku. Od tamtej pory wielokrotnie zmieniała swój image. Metamorfozy, jakie przechodziła, za każdym razem wzbudzały falę komentarzy. 23 maja 2020 roku kończy 44. lata. Zobacz, jak zmieniła się artystka!

Multimedia

Metamorfozy Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska to niewątpliwie kolorowy ptak polskiej ceny muzycznej. Urodzona 23 maja 1976 r. wokalistka swoją karierę zaczynała w zespole ONA, w którym śpiewała w latach 1994–2003. To był okres jej największego buntu - rzuciła szkołę i wpadł w wir szalonego życia rockmanki.

Wokalistka poprowadzi nowy program w TVN? Będzie konkurować z show Kuby Wojewódzkiego? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Powoli jej kariera uspokajała się, układała sobie też życie prywatne. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak, obecnym jest Marek. Ma z nim syna Ryszarda (ur. 2006 r.) oraz dwie córki: Esterę (2010) i Krystynę (2013). W 2008 r. Agnieszka Chylińska została jurorką "Mam talent". Za stołem jurorskim towarzyszyli jej Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki, który zrezygnował z tej funkcji po trzech sezonach. W czwartym to Agnieszka objęła funkcję przewodniczącej jury i jest nią do dziś.

W grudniu 2013 r. Chylińska została "Kobietą Roku TVN Turbo 2013", a w 2014 r. podczas festiwalu TOPtrendy świętowała 20-lecie działalności artystycznej. Rok później zsiadła w jury kolejnego programu TVN, "Mali Giganci". 26 października 2018 r. wydała swój trzeci solowy album, zatytułowany "Pink Punk". Obecnie jej wizerunek bardzo różni się od tego, co było jeszcze kilka lat temu. Swoją przygodę w "Mam talent" zaczynała jako brunetka i kilkoma kilogramami nadwagi, później przefarbowała włosy na blond i bardzo schudła. Zmieniała też styl ubierania się - od mało odważnych ciemnych ciuchów, po bardzo kobiece kolorowe stroje. Jak zmieniała się przez lata obecności w "Mam talent"? Zobacz naszą galerię!

"Mam talent" - o programie

"Mam talent" to konkurs talentów, w którym uczestnicy walczą o sympatię widzów i uznanie jurorów. Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola oceniają niezwykłe pokazy artystyczne. Wśród uczestników znajdują się m.in. iluzjoniści, akrobaci, piosenkarze i tancerze. Podczas castingów w kilku miastach w Polsce jurorzy mogą raz użyć w programie "złotego przycisku". Tym samym wskażą faworyta i zagwarantują mu miejsce w półfinale. Taki przywilej dostają również prowadzący - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Agnieszka Chylińska wspomina czasy młodości: Czuję się jak głupia c*pa! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Iza Do ciebie (gość)

  Tu jest o fryzurach a nie operacjach plastycznych naucz się czytać

  28.05.2020 00:27
 • Iza

  Pozytywne efekty operacji plastycznych nie trwają wiecznie. Poczekamy, zobaczymy.

  23.05.2020 20:48
 • Mila (gość)

  Z roku na rok coraz ciekawszy wygląd

  17.11.2018 12:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×